Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Franz

Ducati Toruń Motul Team - nowa nadzieja

Polecane posty

Wszyscy macie nieaktualne :-) Niezly wyciek informacji przed oficjalna prezentacja teamu.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy macie nieaktualne :smile: Niezly wyciek informacji przed oficjalna prezentacja teamu.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Jaco, trzymam rękę na pulsie, zapewniam  :mrgreen:  :mrgreen:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Franz chopie, a co Ty fandzolisz ?

Brakuje klubowego logotypu, ktory jest ustalony w miejscu powyzej naklejki 'AutoKolor'.

Wczoraj otrzymalem wizualizcje calosci jako potwierdzenie umowy z Darkiem w tej kwestii.

Myslalem,ze chcieliscie forumowiczom przedstawic finalna wersje, stad jedynie moja uwaga, poniewaz ta nie jest ostateczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klubowicz wie jakie jest logo klubu ;-]

Forma graficzna na owiewke jest juz ustalona.

Nie bedzie to jednak logo-combo klubowe.

Ale nie o tym temat ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie chcemy pokazywac finalnego dzieła, a proces. Tak, aby Ducatisti widzieli jak to wszystko powstaje.

Mamy takiego świra, że klubowicze mają zdjecia z każdej godziny pracy projektanta WIELKIEGO GREGA. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Martini nic nie straciłeś z niepodzianki. To jest podgrzewanie atmosfery ala Ducati. Widzisz tylko elementy, kawałki, nie widziasz całości, wiec nie "zepsuła sie" i " utrzymano" jak najbardziej. Nie wszystko wygląda jak wygląda wierz mi....byłem tam.........poleżałem sobie chwilę z wrażenia.

RED

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa nasze motocykle będzie można zobaczyć na targach w Warszawie 6,7,8 luty na stoisku Ducati i Motul,zresztą będa też zawodnicy naszego teamu.

Wypadałoby zmienić nick  :mrgreen:  :mrgreen:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypadałoby zmienić nick  :mrgreen:  :mrgreen:

Ale na jaki ? DaRas  ?  :wink:  :wave:

 

Wypadało by odwiedzić targi w Warszawie  i  :idea:  Drodzy fani zespołu  trza zebrać bandę i pokazać namiastkę "Czerwonej trybyny " w stolycy  :idea:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jarku, ja nie myślałem o sobie, bo ja już kilka dni temu otrzymałem foto całego moto z pełną wizualizacją, nie publikowaliśmy tego, miała być niespodzianka dla naszych klubowiczów i forumowiczów... ;)

 

 

Ale jest MOC !! Czerwona MOC !!

Edytowano przez martini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To super, można liczyć, że za rok umawiamy się klubem w lutowy zimny wieczór na imprezie. Imprezie DMX i  DTMT oficjalnej prezentacji naszego zespołu wyścigowego.

I takim sposobem doszusowalismy do ŚWIATA :-)

Czerwone motocykle wystawione na śniegu.

Wspaniały pomysł Martini!!!!

Razem

MOC

RED

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.