Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Gorzko

Co lejecie do diabła?

Polecane posty

jak tak czytam to raczej opinie o motulu są różne, ASO tego nie leje.

Ducati Toruń leje.(Mnie MTS zalali w tamtym roku 300V 15W50).Używają Motula i chyba w "torowych" również. Po prostu na rynku jest wiele podróbek tego oleju :evil: 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że Toruń leje ale nie jest to zalecenie producenta :) - w tym sensie - ja też serwisowałem tam Diavela - bez zastrzeżeń ale wiem że fabrycznie przewidują inna oliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ja też chyba powrócę do shella, choć tak sobie myślę, że to umowy pomiędzy producentem oleju a producentami motocykli przede wszystkim decydują :) Toruń preferuje Motula, bo ma umowę i kupuje bezpośrednio od producenta, zatem pewnie "cena czyni cuda". Podejrzewam, że o to chodzi, bo olej spełnia normy w Multi :razz: 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ja też chyba powrócę do shella, choć tak sobie myślę, że to umowy pomiędzy producentem oleju a producentami motocykli przede wszystkim decydują :) Toruń preferuje Motula, bo ma umowę i kupuje bezpośrednio od producenta, zatem pewnie "cena czyni cuda". Podejrzewam, że o to chodzi, bo olej spełnia normy w Multi :razz:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.