Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
Piotruch88

Monster 620

Polecane posty

Drodzy Ducatisti!

 

Po wysłuchaniu wielu opinii mądrzejszych w temacie ode mnie i wielu przemyśleniach uznałem, że na pierwsze najrozsądniej będzie kupić Monstera 620 / 600.

Tego drugiego coś mało na allegro i raczej mi nie podpasywały wizualnie. Znalazłem za to ciekawego Monsterka 620. LINK:

http://allegro.pl/ducati-monster-620-sie-i4969068917.html

 

Powiedzcie czy wart jest uwagi? Czy Motomaniax to sprawdzona firma? Warto w ogóle ruszać <font color='red'>[desmo]</font> z Gdańska, żeby go zobaczyć. Bardzo proszę o pomoc. Wiem, że jest jeszcze trochę czasu do sezonu ale po prostu potrzebuję jakieś dobrej Duki na wiosnę jak rybą wodę :)

 

A może Wy macie jakieś dobre sztuki na pogonienie?

 

Nikewid i davidson - liczę na Was przyjaciele o wypowiedzenie się w tym temacie :)

 

Z góry dzięki :)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że egzemplarz jest godzien uwagi, to uważam że zachwalanie go byłoby nie na miejscu. Zawsze uważam, że dobry "towar" broni się sam. przede wszystkim powinieneś go zobaczyć na żywo, a nie w internecie.

 

W takim wypadku, biorąc pod uwagę, że jesteś z 3city, myślę że dobrze byłoby się dogadać np z ASO Ducati Toruń, by chłopaki będąc w Wawie (a wiem, że bywają dosyć często) podjechali i obejrzeli go w Twoim imieniu i wydali swoją opinię.

Edytowano przez musieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Piotruch88 - jakbyś choć trochę poczytał forum, to byś wiedział o Motomaniax co nieco. 

W temacie samego motocykla:

- Na zdjęciach widać, że moto jest czyste ;) 

- Powiem jedno: podejrzewam, że chłopaki raczej nie kupili padliny z Włoch, a jeśli już sprzedają coś sprowadzanego, to raczej możesz być spokojny o stan techniczny tego motocykla. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe bo w grudniu po świętach kupowałem ;D za to ja widzę że masz teraz lepszego niż ja  :twisted:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to był jeden z paru sztuk motocykli właściciela a nie tak jak u nas często bywa, że stać nas tylko na jeden jedyny, którym jeździmy na okrągło. Można sobie różnie tłumaczyć taki przebieg i nie wykluczone , że jednak mógł być cofany, ale to już tajemnica motocykla :D

Ja popieram Chemika221 że stan jest ważniejszy od przebiegu. A tak w ogóle to teraz mało, który pojazd nie jest odmładzany i lepiej o tym nie myśleć ;)

 

 

I tak nie ma to jak 10letnie ropniaki typu np. skoda oktavia w kombi po 140 tyś przebiegu ;D 

Edytowano przez Badrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MOTOMANIAX czy inny sprzedawca, nie ważne -  ja bym sprawdził i co najważniesze zobaczył (nie ma śniegu to zawszę zrobisz dwa okrążenia po placu i będziesz wiedział wszystko). Lenistwo zawszę kosztuje dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jechać, sprawdzić, nie rzeźbić po co te rozkminki. Sprawdzać trzeba zawsze no może prawie zawsze, do tego masz teraz niepowtarzalną okazję żeby się nim przejechać (sam jeżdżę :mrgreen:).  Kupisz pochwal się nie kupisz zawsze możesz napisać co Ci się nie podobało. Poczekasz jeszcze chwilę to będziesz miał tu tyle opinii że nie będziesz wiedział w co ręce włożyć  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jechać, sprawdzić, nie rzeźbić po co te rozkminki. Sprawdzać trzeba zawsze no może prawie zawsze, do tego masz teraz niepowtarzalną okazję żeby się nim przejechać (sam jeżdżę :mrgreen:).  Kupisz pochwal się nie kupisz zawsze możesz napisać co Ci się nie podobało. Poczekasz jeszcze chwilę to będziesz miał tu tyle opinii że nie będziesz wiedział w co ręce włożyć

Dobrze powiedziane, pojechać osobiście, zobaczyć przejechać się, Kwinto lepiej tego napisać nie mogłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Nie wiem czy warto sie wtrącać, podam przyklad, sprzedawalem swoja 800 dwa latka temu z 2003r dostalem 14500 chyba... Ok 42000km Moto bylo dofinansowane w sensie serwisowym, a jedynym minusem było dziwnie pęknięte szkiełko zegarow... Rękę dam sobie uciąć że procz opon i szkielka nastepca nie dołożył złotówki, aż do następnego przeglądu... Było najdroższą ofertą tego modelu w necie...

Kwestia ceny jest indywidualna sprawą, dla Ciebie za drogo, dla innych być może w sam raz...Mnie nie nekano telefonami, ja dostalem tyle ile był wart dla nie i dla kupujacego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, chłop szuka motocykla dla siebie. Ma gorącą głowę. Trzeba mu pomóc jak zawsze tu robiliśmy. Jak ktoś może, wie coś o motocyklu w swoich okolicach, niech podjedzie obejrzy. Zrobi wiecej zdjęć. Wróćmy do dawnych dobrych zwyczajów tego forum.

Zbaczacie z tematu. A to mu nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszę Nikewid, mam taką gorącą prośbę - czy jest ktoś kto z Warszawy lub okolic kto zrobił by mi oględziny, tak abym nie potrzebnie nie jechał...?

Chciałbym tylko jeszcze przed tym móc do takiej osoby przedzwonić.

Z góry dziękuje. :)

Edytowano przez Piotruch88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.