Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
strażak

Kompletna kierownica Monster 600

Polecane posty

Witam!

Do sezonu w prawdzie jeszcze trochę czasu ale zabieram się za remoncik swojego Ducata a jest to Monster 600 z '99r. Kupiłem go w zeszłym sezonie po delikatnym ślizgu. Bak już mam odnowiony ale została mi jeszcze kierownica i jej uzbrojenie, tj: kiera, ciężarek, manetka, lusterko, klamka plus do tego pompa hamulca. Zastanawiałem się na zmianą tych części na niekoniecznie z tego modelu czy roku(poza samą kierownicą). Stąd pytanie do Was, macie jakieś pomysły i porady z jakiego modelu mogę zrobić dobry swap i uzbroić oryginalną kierę? Sam nie dokońca się orientuję w czym mam szukać. Dzięki !!

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te rzeczy czyli manetka, ciężarek, lusterko bo poza pompą hamulca jest jedna to rozumiem że x2 bo nie będziesz z jednej strony zakładał takie a z drugiej inne sprzęty?

Edytowano przez Badrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Badrian masz racje, chcę założyć coś w komplecie na obie strony. Wiadomo estetyka przede wszystkim :razz:   Powiedzmy, że narazie wolałbym się skupić na samym planie co i jak i z czego a dopiero później kompletowaniu części. Ale to już odzielny temat podrzucę... Robił ktoś z was już podobne swapy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej jak juz masz okazje to kupic cos akcesoryjnego jak maneti, lusterka i końcówki kierownicy? Pompę hamulca i sprzęgła to juz musisz jakies które pasują no ale poza nimi to masz pole do popisu ;) niekoniecznie seria z tego czy innego modelu ducati :) Jak jak bym miał okazje i fundusze to bym pozamieniał to wlasnie na jakies akcesoryjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.