Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

davidson

Darmah - niedrogo :)

Polecane posty

Davido, ale fajny klasyk, szkoda, że płace mamy azjatyckie, a nie europejskie, bobym brał jak rolnik dopłatę hahahahahah ( mój brat jest rolnikiem jakbyco :-)   )

 

Pozdr. J-999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... płace, taaa...

Cały czas uważam, że Hiszpania to dobre miejsce na zakup starego Ducati. Pamiętasz tego MHR co znalazłem jakiś czas temu za 3800 ojro? Też był w Hiszpanii. To była okazja!... Obiecuję sobie, że kiedyś pojadę swoim pickupem, pod pretekstem wakacji, do tego pięknego kraju za Pirenejami i coś przywiozę. Oj, coś przywiozę!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiam Elefanta 350/650/750 pierwsza wersja może być w workach, po wybuchu, przed wybuchem, w trakcie :wtf:, ale E 900 to z papierem :mrgreen: 

 

Tak poważnie to kupno wałkowca, to dopiero początek, ma - powiedzmy - nie do końca przemyślany układ smarowania silnika, co prawda już oleje mamy nie tej klasy co kiedyś... no i są zestawy do poprawienia olejenia silnika, na dodatek w Australii jest gość co ma to opanowane, dodatkowo sprzedaje części silnikowe...ale to zawsze są koszty...

 

ale ja to zawsze.......pie.......le :mrgreen:   taki maruda :mrgreen:

 

Pozdr.Janek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... dla tego kupiłem pickupa i mój następny samochód też będzie pickup. :) Idealny samochód wakacyjny dla łowcy gratów. Jak 5 lat temu jeździłem po Włochach (jeszcze Asconą) to natrafiłem koło San Marino takie miejsce, wielką graciarnię wszystkiego. Gosia krzyczy "stare rowery!" Staję, wracam, a tam za zwałami desek i mebli góra strych rowerów. Stare Bianchi, tandemy, stare rowery z mocowaniami do silników, masa tego (przeważnie dość zardzewiałe)

Na dach Ascony wszedł tylko jeden. Stara damka - dla Gosi, za znaleźne. Jak bym był wtedy Campo to teraz handlowałbym rowerami! :) ... do tej pory pamiętam gdzie to było! :)

graciarnia w SanMarino.JPG

Gosia na rowerze.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.