Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Franz

Phillip Island 2015

Polecane posty

Oklejamy ?? :) Dom wariatów - intensywna terapia dzień drugi  :mrgreen:  :shifty:  :shock:  :huh:  :crazy:  :clap:

 

10991156_856970267679791_81946853272129110352733_856972101012941_892289714700915

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez nie spałem, kużwa!!!

Daras mój druh, guru mówi, że bedzie dobrze. Słuchajcie tego Troy na 999 zrobił 1.30.7 i Marinelli jest io niego spokojny.

Dwa chciałem dodać, ze w moim przewidywaniu uczestniczyl rzecz jasna Daras, który to dość mocno z przekonaniem mi mówił " Troy pojedzie" . Mówiłem Wam, ze nie mogłem spać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez nie spałem, kużwa!!!

Daras mój druh, guru mówi, że bedzie dobrze. Słuchajcie tego Troy na 999 zrobił 1.30.7 i Marinelli jest io niego spokojny.

Dwa chciałem dodać, ze w moim przewidywaniu uczestniczyl rzecz jasna Daras, który to dość mocno z przekonaniem mi mówił " Troy pojedzie" . Mówiłem Wam, ze nie mogłem spać.....

Aż wierzyć się nie chce: 3 generacje motocykli i ciągle 'podobne' czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby nowo wypuszczane motocykle sportowe miały choć odrobine z zachwytów testerów sprzyjajacym im gazet to powinny sie przenosić w czasie, a tak mamy R1M co jedzie jak 999 moze i ma oprogramowanie hiper hiper co 1199S miało w 2012 roku. Samonakrecajacy sie interes nakrecany przez nasze chcenie....Dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend wszystko jest możliwe. Ktoś pamięta jak w 2006 z dziką kartą WYGRAŁ w MotoGP!!!???

10597257_279766142229761_1073935584_a.jpg

Edytowano przez oskar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jo jo jo i sie przyznam, ze wtedy byłem po dobrej stronie mocy Vale i takie tam R1, ale przeszedłem na CIEMNĄ strone. Jestem z Wami. Nie wiem czy wiekszej radości mi nie sprawia, ze widze i czytam tu fajnych świrów RACE, nie gawedziarzy, ale prawdziwych .....

i wytłumacz komus, ze stary koń nie moze spać w nocy bo TROY jedzie, ale jazda, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend wszystko jest możliwe. Ktoś pamięta jak w 2006 z dziką kartą WYGRAŁ w MotoGP!!!???

Valencia 2006 - w tym GP o ile dobrze pamiętam tytuł przypieczętował Hayden ale pierwszy był nasz Troy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaz    0

Ja pamietam a w 2007na lonczu 1098 w SA

 

jak siedzielismy w hotelu na kolacji po kilku piwach zadalem mu pytanie what a <font color='red'>[desmo]</font> happend in Valentia Troy a on mowi nie wiem I was very relaxed that weekend I knew the bike and I went for it.Poznym wieczorem z cala ekipa Ducati udalismy sie do nightclubu ale Troy przeprosil podziekowal i powiedzial I need to do my work tomorrow but I will cover for my crew,have a good night boys powiedzial bawcie sie dobrze,nastepnego dnia na Kayalami na drogowym 1098s po ok 5 kolkach wykrecil czas o 2sec ponizej Race pace na Kayalami.Czlowiek Legenda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamietam a w 2007na lonczu 1098 w SA

 

jak siedzielismy w hotelu na kolacji po kilku piwach zadalem mu pytanie what a [desmo] happend in Valentia Troy a on mowi nie wiem I was very relaxed that weekend I knew the bike and I went for it.Poznym wieczorem z cala ekipa Ducati udalismy sie do nightclubu ale Troy przeprosil podziekowal i powiedzial I need to do my work tomorrow but I will cover for my crew,have a good night boys powiedzial bawcie sie dobrze,nastepnego dnia na Kayalami na drogowym 1098s po ok 5 kolkach wykrecil czas o 2sec ponizej Race pace na Kayalami.Czlowiek Legenda!

Kaz liczę, że co najmniej tak samo będzie zrelaksowany w najbliższy weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

post-86564-0-92159800-1424375592.jpgpost-86564-0-63283100-1424375594.jpgPrzygotowuję się do niedzieli , zacząłem od 1992 roku :) Polen , Roche , Fogarty , Slight , Flappa ... jest moc . Pierwsze dwa rzędy i 5 Ducatów heh 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwk    0

Jakitaki mam nadzieje ze nie masz tego na VHSie bo musisz mi pożyczyć ;) bo córka mi żyć nie daje tylko te wyścigi z czerwonymi motocyklami by oglądała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaz    0

Co tak oslablo nie bac sie,problemy byly z bajkiem w pierwszej sesji jutro bedzie w top 5!! Go Troy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.