Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Franz

Phillip Island 2015

Polecane posty

miałem wrażenie że mogło być wyżej(chaz), ale i tak nieźle

Edytowano przez miki72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że będzie 2, ale pudło i tak jest :) W końcówce było ostro!

TB21 w połowie stawki też super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero się przebudziłem po nocnym show. Takie widowiska to ja lubię. Troy jest dla mnie królem. Nic nie stracił ze swoich atomowych startów - w ciągu 1-2 lapów w takim stylu wychodzić na 6 pozycję, majstersztyk. Czy ktoś wie z jakiego powodu  zmieniał opony w race2 - Kaz? Porównywałem jazdę Troya i Chaza:

- Troy - pomijam, przerwę, mało czasu na wjeżdzenie się w moto, zapewne gorsze przygotowanie kondycyjne niż regularni kierowcy (w końcu jest na emeryturze), jechał jak mistrz, konsekwentnie, agresywnie, nie bał się atakować, widać było wielką motywację, sam wspominał, że słabo czuje się w maksymalnym złożeniu ale dał pokaz. Widzieliście jak miotało nim na wyjściach na pełnym gazie ... ale nie odpuszczał. Pięknie.

- Chaz - natomiast jechał jak po sznurki, płynnie wchodził i wychodził z zakrętów, Rka w pełnej stabilności ale zabrakło mi u Chaza więcej tzw. agresji - może obrał wariant bezpieczny - czego nie krytykuję bo punkty są

Dobry start Ducati i oby tak dalej a sezon będzie wybitnie interesujący dla nas.

Kocham DUCATI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardziej. Dziekuje za wspólna noc he he he Ducatisti ( sms!!!!!!)

Dodam,że wszystkie Ducati pieknie.

Mercado startował z ostatniego miejsca przyjechał 13 i 11. Baiocco 9 i 10 Terol pięknie bedize gośc. Troy w normalnej formie objechałby Panów wszystkich!!!!!!

Chaz pieknie progres porównując rok poprzedni.

Na prostej znowu zabrakło predkości nie rozumiem. Na testach i w treningach najszybsze motocykle? O co chodzi?

Edytowano przez Franz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie szkoda że zabrakło prędkości bo prawdopodobnie było by pierwsze miejsce w drugim wyścigu bynajmniej tak mi się wydawało na 20okrażeniu ale niestety zabrakło troszkę prędkości. Ale jest się z czego cieszyć piękne wyścigi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobre wyścigi, właśnie obejrzałem... fajnie, ze R4, V2 i V4 równo idą, chociaż chyba Aprilia faktycznie była szybsza na prostych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie Panigale niczego nie brakuje do konkurencji, świetnie na dohamowaniach, w złożeniu też kapitalnie, prędkością też nie odstaje. Na tak wyrównanym poziomie, wygrana zależy od "głowy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doczytałem i to samo potwierdził Daras: Zabrakło przyczepności na wyjsciach stad brak tej predkości na końcu prostej. To rokuje dobrze. troy niezadowolny trakcji nie miał w ogóle. Opony kończył po 10 okrażeniach. uwaza, ze gdyby pojeżdził wczesniej trymał by tempo czołówki, ale jest DZIKI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za noc , do drugiego nie wytrzymałem padłem tuż przed , Franca dzwonił ale jednym okiem zmierzyłem telefon i odwróciłem się .. Odtwarzałem drugi wyścig i supersporty zaraz o siódmej :) Pięknie Chaz ale ten "pazur " jeszcze . Nie może się tak bać atakować , wyjścia z zakrętów może i gorsze od reszty  ale wejścia duużo lepsze , i to powinien wykorzystywać , wciskać się do wewnątrz zakrętu a nie wpadać na zewnętrzną bo tak się wyprzedzać nie da  . Ciekawe co by Davide pokazał - zapewne jak nie gleba to byłby pierwszy .

Supersporty też przedstawienie massacra  :twisted:  :twisted:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaz    0

No ladnie,tylko nie zapominajmy ze PI to Ducati tor.Trakcja i top end sa ok DG gdyby nie zadzwonil to prawdopodobnie bylo by 50 punktow .Obie Duki byly na miekich zawiasach(szczegolnie tyl)Troja nawet wiecej ale on tak lubi,speed wobbles byly tego wynikiem jak wiadomo Twin daje moc momentalnie i nawet przy wciskaniu biegow jest to zauwazalne pszednie kolo zostaje na moment odciazone i nawet bez uniesienia traci trakcje.Tyl Troja byl minimalnie za mieki widac bylo jak czasami w srodku winkli musial podniesc moto bo tyl zbyt szybko odbijal i opony rozjechal szybciej,jesli mial by extra 2/3 dni testow i troche wiecej pary to kto wie moze i pudlo by bylo jest nie sa mo wi ty.Jest lepiej niz w zeszlym sezonie tylko plama z DG decyzja musi byc podjeta momentalnie bo 3 miechy to za duzo straty a CD sam rady nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jarek, a gdzie beda relacje MotoGP w tym roku?

Zmieniam dostawce kablowego i chce polaczyc z SBK.

 

MotoGP teraz, jak i przez najbliższe lata (dwa/trzy ?) będzie na kanałach polsatu sport (może i jak w zeszłym sezonie głównie na polsat sport news).

 

Idzie gdzieś obejrzeć w Internetach zapis tych dzisiejszych wyścigów SBK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.