Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

tomcik80

Crash pad do 848

Polecane posty

Witam

 

Nie wiem jak to się stało ale w swoim moto nie posiadam tak podstawowego elementu wyposażenia jakim jest crash pad i w tej kwestii potrzebuje pomocy,

Czy R&G Aero to jedyny wybór, nie ukrywam że nie chciał bym wiercić dziury w owiewce.

 

Będę wdzięczny za każdą podpowiedź.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nie wiem jak to się stało ale w swoim moto nie posiadam tak podstawowego elementu wyposażenia jakim jest crash pad i w tej kwestii potrzebuje pomocy,

Czy R&G Aero to jedyny wybór, nie ukrywam że nie chciał bym wiercić dziury w owiewce.

 

Będę wdzięczny za każdą podpowiedź.

 

sprawdź to.... http://www.serwismotocyklowy.pl/Crash-pady-R-G-RACING-pod-owiewki---ducati-848-1098-1198,p,7494.html

crash pady pod owiewki.... w razie ślizgu owiewka boczna dostanie, ale reszta przetrwa... no i ich nie widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dokladnie co ja mam tylko nie niemieckie ;)

A tu dokładnie ducati tylko nie włoskie ;)

post-86319-0-38240800-1425625973_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dokladnie co ja mam tylko nie niemieckie ;)

Też je zamontowalem do 1098, polecam.

Jak ktoś chce zabezpieczyć ramę to są jjeszcze takie "podowiewkowe" o których Vince pisze.

Edytowano przez oskar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu bym nie montowal nic srubami M6 do silnika, nawet jak tak pisze w instrukcji. Uwazam to akurat za zle rozwiazanie. Ja przykrecilem tylko do ramy glownymi srubami, a w miejsca na pozostale wstawilem gumowe zaslepki.

 

Ps. w Niemczech ale pewnie z Chin :P http://www.ebay.co.uk/itm/Crash-bobbins-Ducati-1098-1198-07-11-Carbon-protectors-frame-sliders-mushrooms-/390833489780?pt=UK_Motorcycle_Parts_13&hash=item5aff7dc774

Edytowano przez xxtreme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmontowałem według instrukcji

 

 

O tym pisze, teraz pomysl jak glebe zaliczysz i ten plaskownik w jakis sposob sie wygnie lub naprezenia przeniosa sie na te gwinty/pokrywy. Co z nich zostanie?

Edytowano przez xxtreme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a co myślicie o takich crashpadach (tylnej osi)?

http://www.serwismotocyklowy.pl/Slider-tylnej-osi-R-G-RACING-ducati-748-748r-848-916-996-996r-998-hym-796-1100-monster-796,p,7559.html

Czy razem z tymi crashpadami zda egzamin zwykły dwuramienny podnośnik pod rolki wahacza, czy jednak tylko demontaż crash'ów i podnośnik mono?

 

Tak swoją drogą, gdzie kupiliście te crashpady do ramy, przy których nie trzeba wiercić w owiewce? Bardzo ładnie to wygląda, mam nadzieję, że równie dobrze działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.