Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Bejrut

Chłodnica oleju do 620

Polecane posty

http://www.ducatimonsterforum.org/index.php?topic=22449.30

 

tu masz poradnik, jakbyś miał z czyms problem. nie wiem czy kupujesz używki czy nowe, jak coś to ściągnij manual parts np do monstera 1000 i sprawdz cenę wszystkich potrzebnych rzeczy u dealera. no albo szukaj częsci z rozbitych monsterów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję

Zanabyłem w bardzo dobrych pieniądzach chłodnicę oleju do M750 i M900. Z kompletem węży i podkładek, wraz z pokrywą zaworów przygotowaną do montażu chłodnicy.

U mnie w monsterze jest już zamontowany zawór kierunkowy, co więcej, moja wersja ma podgrzewane komory w gaźniku.

Moje pytanie, bo nie mam termometru, do ilu dobije stopni mi olej w upalne letnie dni? Czy to ma sens montować chłodnicę? Nie mam przymusu, najwyżej odsprzedam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie była ci potrzebna, to ja chętnie odkupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dobrą sprawę mój 620 w upalny dzień w korku dochodzi do 121 i ni hu hu więcej. Ale jak ktoś sobie życzy to niech montuje chłodnicę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dobrą sprawę mój 620 w upalny dzień w korku dochodzi do 121 i ni hu hu więcej. Ale jak ktoś sobie życzy to niech montuje chłodnicę :)

Dzięki kumplu. Właśnie nie mam termometru, więc nie mam jak sprawdzić. Korek- masz na myśli tempo parady ulicznej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kumplu. Właśnie nie mam termometru, więc nie mam jak sprawdzić. Korek- masz na myśli tempo parady ulicznej? :)

Jakoś nie zczaiłem, że chodzi "o ten" termometr ^^" Mam na myśli filtrowanie między samochodami z przystaniem jak się zatka. Nigdy nie jechałem w paradzie więc nie mam porównania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek zerknij na Facebooka do Dawid Czyż - właśnie wrzucił info, że chce sprzedać wężę itp.

Odkopuję

Zanabyłem w bardzo dobrych pieniądzach chłodnicę oleju do M750 i M900. Z kompletem węży i podkładek, wraz z pokrywą zaworów przygotowaną do montażu chłodnicy.

U mnie w monsterze jest już zamontowany zawór kierunkowy, co więcej, moja wersja ma podgrzewane komory w gaźniku.

Moje pytanie, bo nie mam termometru, do ilu dobije stopni mi olej w upalne letnie dni? Czy to ma sens montować chłodnicę? Nie mam przymusu, najwyżej odsprzedam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Granica bezpieczeństwa to 170-180*C

 

Zresztą przegrzanie jest sygnalizowane zapaleniem napisu HOT w prawym wyświetlaczu zegarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam inne pytanie, ale tez związane z temp.: czy do czujnika temp w pokrywie poziomego cylindra (coś takiego: https://home.kpn.nl/duran103/pics/wts05%20v4.pdf) można podłączyć jakieś zegary lub jakąś diodę ostrzegawczą? Ewentualnie jaki zestaw czujnik-wskaźnik temp. mógłbym założyć w m900? te wkręcane zamiast korka wlewu to się raczej do niczego nie nadają :) filtr siatkowy z czujnikiem z s2r itp. podejdzie? czy może jakiś trójnik przy wężach chłodnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zresztą przegrzanie jest sygnalizowane zapaleniem napisu HOT w prawym wyświetlaczu zegarów

 

 

po to (nie mam wyświetlacza na napis HOT) oraz aby móc odczytać aktualną temperaturę oleju.

 

pytam z ciekawości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.