Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Święty diabeł

Panigale R

Polecane posty

Witam chłopaki no i też pozostałe laseczki

 

W maju na 99% kupie Panigale R na tory .

 

Ktoś już coś takiego ma? Da jakieś cenne info?

 

Diavel, dostanie nowy komplet Termignoni i będzie na jazdy "normalne"

 

Pozdrawiam, Święty

 

I'm BACK!

 

 

Wysłane z iPhone 6 Plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dniach będzie u mnie prute w drobny pył... Napiszę jak od strony technicznej to wygląda... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KGr    1

Swiety, super, ze ciagle jestes z nami  :)

Edytowano przez KGr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj nie. 18 lat na tym sprzęcie i 3 wypadki ze złamaniami plus ten z czerwca zeszłego roku, który jest nacieższym dla mnie i mojej rodziny, to nie odejdzie odemnie od tak żeby nie poczuć tych uroków dobrej jazdy w życiu . Przykre co mi sie w czerwcu stało ale z tym niech walczy do końca swoich dni ten który spowodował ten wypadek na moim zielonym świetle. Cymbał jeden!

 

 

Wysłane z iPhone 6 Plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak

 

Po informacji mojego dealera będzie jedynie 5 do 7 sztuk sprzedanych na polskim rynku. Miodzio. Nie ukrywam.

 

 

Oferta w Polsce tylko na zamowienie. Żaden dealer nie trzyma tego modelu u siebie w salonie.

 

 

Wysłane z iPhone 6 Plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie dziękuje. :)

 

Wszyscy którzy maja tą markę są wiele warci i mają dobry gust! Same ostatnie MotoGP pozwala pomysleć co taki twórca jeszcze 10 lat temu w ogóle nie był brany pod uwagę

 

 

Wysłane z iPhone 6 Plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest trzy do tej pory. Twoja czwarta ......siedem nie wierze.

..!

Wydaje mi sie że oprócz tych trzech to jeszcze PABLO zamieszczał w dziale pokaż, więc razem cztery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paweł powiedz jak się czujesz? Z tego co widzę to super :)  i tak powinno być. Stary jak z pamięcią? Coś się poprawiło?

 

I w temacie ducatów. Chyba nie powiesz, że od momentu wypadku jeździłeś już na moto? Stary to by było rewelacyjne.

 

Pytanie czy po takim wypadku to nie za dużo mocy pod tyłkiem na takiej Panigałce?

 

Nie lepiej delikatniej zacząć?

 

2015 to moje zainteresowanie. Te 2 lata jak ci z nią szło?


Wysłane z iPhone 6 Plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, jeszcze nie jeździłem. Mam obecną dwuobrazowość co we wtorek będzie jeszcze raz naświetlane tomograficznie I resnonsem! Te polskie szpitale to syf że szkoda gadać. W Gliwicach zrobili mi resonans który ma 123 zdjecia a w Katowicach jest wykonywany z ilością 2000 (!) zdjeć ! W Gliwicach kosztuje 250 zł a w Katowicach 800!!! Szpital miejski! Nie prywatny!!

 

Pamięć powraca a to co teraz sie od 3-4 miesięcy dzieje już nigdy mi z głowy nie wyleci!

 

Co do mocy. Nie, nie za dużo. Ile odkręcisz gazu masz sam w swoim uznaniu ;) z diavelem to samo. Tam śpi tylko ponad 160 kucyków :)

 

 

Wysłane z iPhone 6 Plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KGr    1

Czyli jakby nie patrzec pojedyncze zdjecie w Katowicach jest tansze :) Kosztuje tylko 40 groszy a w Gliwicach az 2zl i 3 grosze :)

 

(sorka, glupi zart :))

Edytowano przez KGr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nic nie mogę powiedzieć. Niedawno kupiłem i jeszcze nie było okazji zrobić drive testów. Pochwalę się po pierwszej przejażdżce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.