Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
MKmarioPL

Diavel Error DEVICE DSB SLAVE

Polecane posty

mial ktos juz take pogadanki ze swoim diablem???

blad pojawia sie podczas jazdy, na chwile znika, znow się pojawia, mam wrazenie jakby zalezalo to od poziomu wibracji, puszczam gaz i blad wyskakuje, za chwile znika i tak w kolo...  

 

 

post-87973-0-73140200-1428687439_thumb.jpg

post-87973-0-44623500-1428687460_thumb.jpg

post-87973-0-96663300-1428687478_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe wiec choroby wieku dziecięcego hihi

 

A szczerze dziwna przypadłość bo nie wyświetla tylko w określonych okolicznościach.

mam to samo w górnym wyświetlaczu

 

sprawdzę kable na początek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest winowajca - jak na fotkach powyżej - wiazka pod oslonka się cala poszarpala (oslonka cala), sama z siebie zmeczeniowo... polutowanie i zabezbieczenie przewodow zalatwilo sprawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

warto kontrolować zawczasu co jakiś czas. Z tego co można poczytać na forach Diavelowych jest to dość częsta sytuacja. A wymiana całej wiązki jest dość kosztowna i pracochłonna - z tego co się pytałem bardzo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

warto kontrolować zawczasu co jakiś czas. Z tego co można poczytać na forach Diavelowych jest to dość częsta sytuacja. A wymiana całej wiązki jest dość kosztowna i pracochłonna - z tego co się pytałem bardzo. 

 

U mnie po takim komunikacie była wymiana całej wiązki w ramach gwarancji na szczęście :yawn:  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.