Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

KejTi

Pomoc w sprawdzeniu s2r800

Polecane posty

Witam!

 

Poszukuję dla siebie s2r800, jednakże czasem zdarza się, że upragniony przez nas motocykl znajduje się dość daleko od miejsca zamieszkania...

I tu, chciałabym zwrócić się z ogromną prośbą do wszystkich desmo na tym forum o pomoc :)

 

Czy ktoś z Was może kojarzy te dwie poniższe sztuki monstera??

A jeśli nie, to czy znalazłby się ktoś chętny, żeby móc je dla mnie obejrzeć i ocenić czy w ogóle są warte uwagi??

Może akurat ktoś mieszka w okolicy - będę ogromnie zobowiązana za pomoc i informacje :)

 

Lublin - żółty s2r800

Bielsko-Biała - czarny s2r800

 

Z góry serdecznie dziękuję! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściciel z Bielska jest chętny do przesyłania fotek, więc im więcej - tym lepiej i pewniejsza będziesz.

Znając damską pedanterię - nic nie zastąpi Twojego osobistego sprawdzenia, nawet przez tambylca ;)

 

Właściciela czarnego umawiasz w DBB, Oni sprawdzają na Twoje zlecenie i wystawiają "certyfikat".

 

Jedziesz "ciopongiem", wracasz na kołach.

 

Morham jest z Bielska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie biały najfajniej by było, żeby ktoś mi ją zobaczył, czy sprawdził i dał mi zielone światło.

Obie są zarejestrowane, więc pojechałabym po nie osobiście i wróciła na kołach - taki mam plan :)

 

biały... orientujesz się jaki jest koszt czegoś takiego w dbb??

Edytowano przez młoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze taka sztuka mi się rzuciła w oko: Niemcy s2r800 w sumie to nie tak daleko, bo 400km.

A jak to wygląda, gdybym sama chciała ją sprowadzić?? Jest tak zwyczajnie jak u nas, czy nieco więcej papierologi??

Ktoś ma może doświadczenie, żeby móc mnie uświadomić i poinstruować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KOBIETO !! ;)

Masz moto zarejestrowane w PL, serwisowane w DBB, a po niemcowni Cię nosi !  :wtf: :P

Dzwoń jutro do Ducati Bielsko i gadaj. ;)

Resztę zostaw jako backup.

JA przynajmniej bym tak zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja płaciłem koło 200 zł. w DBB za sprawdzenie przed kupnem 620. Ba, nawet mi po niego pojechali ok 40 km. wzięli na pakę i zawieźli do siebie bo to zima jeszcze była a sprzedający mieszkał pod BB:)

Edytowano przez stypski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie jutro będę miała gorącą linię ;) Zobaczymy co mi dbb powie i czy serwisowali przez ten czas tą sztukę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...ale tamta jest taka czerwoooona i taka śliczniusia :D mój ex 695 też był czerwoooniusi... takie są najszssssybsssse ;)

 

To se zrobisz za czarnego czerwooooooniusi 

W Monsterze to tylko zbiornik i przedni błotnik ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy mi tutaj !?!?!?! na kolorach to ja sie znam najlepiej !!! BIERZ ZÓŁTEGO !!!!!! :D :D :D :D :D bez wzgledu na wszystko !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Monsterze to tylko zbiornik i przedni błotnik ;) :P

I troszkę ramy w tym wypadku ;)

 

A ten z bielska, to czyj i skąd ? Bo jak klubowicza, to sprawę uznałbym za rozwiązaną :-)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

A ten z bielska, to czyj i skąd ? Bo jak klubowicza, to sprawę uznałbym za rozwiązaną :smile:

Tak, poczucie humoru ważna rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czemu sie tak nakrecacie na ten egzemplarz. Wyraznie gosc napisal, ze robil przeglad 3 sezony temu i od tego czasu nie wymienil nawet oleju, tylko przednia opone i, bog wie czemu, tylny klocek;) Dodatkowo ma ten plug zainstalowany, co powinno od razu eliminowac ten motocykl ;)

 

A na serio, to ze kiedys byl zrobiony przeglad nie mowi nic o dzisiejszym stanie. Sadze, ze do ceny nalezy doliczyc porzadny serwis i nie napalac sie za mocno bez obejrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, poczucie humoru ważna rzecz

 

Czyżbyś nie wierzył w dobre intencje klubowiczów? 

 

Wiec prosto - CZYJ TO MOTOCYKL SKORO JEST TAKI DOBRY?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KGr    1

Tak, poczucie humoru ważna rzecz

 

prawda...

 

 

Czyżbyś nie wierzył w dobre intencje klubowiczów? 

 

 

dobre intencje to czasami za malo.

Edytowano przez KGr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że fakt iz motocykl należy do klubowicza o niczym nie świadczy i z taką samą rezerwą i racjonalnym podejściem należy rozpatrywać taki egzemplarz. Nie raz i nie dwa okazało sie że naiwne przekonanie ze od klubowicza to wartościowy motocykl okazało się błędne.

Apeluję jedynie o trochę rozsądku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Theodor ma absolutną rację; to jak z ograniczonym zaufaniem na drodze, sexem z zabezpieczeniem, psem na smyczy i itp itd ;) :P

Dla spokojnego sumienia lepiej wszystko osobiście sprawdzić niż brać w ciemno, a wiem co mówię, bo kupiłam tak sprowadzone auto, od dobrego znajomego...

Sam serwis pochłonął potem 1/3 wartości samochodu, a na miejscu miałam sztuki w o wiele lepszym wyposażeniu i stanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że fakt iz motocykl należy do klubowicza o niczym nie świadczy i z taką samą rezerwą i racjonalnym podejściem należy rozpatrywać taki egzemplarz. Nie raz i nie dwa okazało sie że naiwne przekonanie ze od klubowicza to wartościowy motocykl okazało się błędne.

Apeluję jedynie o trochę rozsądku :)

 

No to niestety racja. Ale najpierw bym oglądał motocykl od klubowicza, a potem od nieznajomej osoby - ale który wybrać to już niestety chłodna kalkulacja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo.... :o Widzę dobre klimaty ;) :D

 

 

No to niestety racja. Ale najpierw bym oglądał motocykl od klubowicza, a potem od nieznajomej osoby - ale który wybrać to już niestety chłodna kalkulacja.

Pod tym względem mam takie samo podejście :)

Edytowano przez młoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK czarny obdzwoniony, czekam na maila ze szczegółowymi fotkami, poprosiłam też o zdjęcie bez pługu, jak tylko będę je miała to wrzucę i zobaczymy czy wszystko gra. Jeśli będzie wyglądał w porządku, to dbb jest w gotowości, pójdzie na sprawdzenie i jeśli nic nie wyjdzie, to po niego pojadę :D

 

plpt miej paski w gotowości, bo będą mi do niego potrzebne ;)

 

 

Nie wiem, czemu sie tak nakrecacie na ten egzemplarz. Wyraznie gosc napisal, ze robil przeglad 3 sezony temu i od tego czasu nie wymienil nawet oleju, tylko przednia opone i, bog wie czemu, tylny klocek;) Dodatkowo ma ten plug zainstalowany, co powinno od razu eliminowac ten motocykl ;)

A na serio, to ze kiedys byl zrobiony przeglad nie mowi nic o dzisiejszym stanie. Sadze, ze do ceny nalezy doliczyc porzadny serwis i nie napalac sie za mocno bez obejrzenia.

Koleś sam zmieniał olej i filtry w późniejszym okresie, to nic skomplikowanego przecież :)

Nie każdy pisze o tak oczywistych rzeczach na aukcjach, a niektórzy to w ogóle jedynie parametry wstawiają, tak więc no stress :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.