Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

siman

Pytanko o kufry do modeli ST

Polecane posty

Gumiś - a nie lepiej Ci poszukać (przez zimę) oryginałów bocznych ze stelażami ?

Kask wchodzi, a zawsze to wygląda na ST'ka ;)

http://allegro.pl/kufry-boczne-lewy-prawy-ducati-st-2-97-03r-i5697627743.html

http://www.ebay.com/itm/Ducati-ST-bags-and-brackets-/181896482113?hash=item2a59e00d41&vxp=mtr

 

http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=ducati+st&_sop=16&_sac=1&LH_ItemCondition=4&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xducati+st+SADDLEBAG%2C+LUGGAGE.TRS2&_nkw=ducati+st+SADDLEBAG%2C+LUGGAGE&_sacat=0

 

Jak masz kogoś kumatego, to stelaże mogę Ci udostępnić na wzór do dorobienia.

Telefon masz ;)

Edytowano przez bialy114

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gumiś - a nie lepiej Ci poszukać (przez zimę) oryginałów bocznych ze stelażami ?

Kask wchodzi, a zawsze to wygląda na ST'ka ;)

 

Jedno chyba nie wyklucza drugiego.

Faktem jest, że to rzadkość, ale widziałem na zdjęciach taki pełny zestaw (tzn. boczne + centralny).

I nawet fajnie to wygląda (już pomijam, że dodatkowy kufer się w podróży na pewno bardzo przyda).

 

No i wtedy już bardzo Sport - TOURING :)

Edytowano przez Motoricko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no Panowie  macie racje co do wyglądu ja patrzyłem na to pod względem wjazdu w koreczek z bocznymi to już maszyna robi się szeroka ale chyba zostanę przy Waszej opcji.

Dzięki Biały za linki na ebay i tak sie nie znam he he nie będę kombinował jeszcze poczekam może w PL coś wpadnie ( zima długa ) chyba że ktoś z Was będzie słyszał że gdzieś są w dobrej cenie to może się dogadamy : ) Biały  a ze stelażem to bardzo dobry pomysł bo z kąt kase brać.pozd

i jeszcze mam pytanko jak są kufry mocowane do stelaża -czy w stelażu są jakieś zatrzaski czy przykręca się kufer od środka bo nie wiem czy teściu da rade ogarnąć stelaż

Edytowano przez Gumiś85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no Panowie  macie racje co do wyglądu ja patrzyłem na to pod względem wjazdu w koreczek z bocznymi to już maszyna robi się szeroka ale chyba zostanę przy Waszej opcji.

 

A czy to nie jest tak, że kufry boczne mieszczą się w szerokości lusterek?

Gdyby tak było, to skoro lusterka się gdzieś zmieszczą, to i kufry też.

 

No ale nie ma co tu gdybać, bo Biały na pewno to wie z własnego doświadczenia :)

Edytowano przez Motoricko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy to nie jest tak, że kufry boczne mieszczą się w szerokości lusterek?

Gdyby tak było, to skoro lusterka się gdzieś zmieszczą, to i kufry też.

 

No ale nie ma co tu gdybać, bo Biały na pewno to wie z własnego doświadczenia :)

ja nie mam pojęcia jak to z  kuframi się lata może Masz racje Z wymiarami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mierzyłem, ale postaram się to zrobić w najbliższym czasie.

W koreczku faktycznie trzeba pamiętać, że kufry są. A gdy się zapomni, może być tak ;)

Nie zawsze tam, gdzie mieszczą się lusterka, tam zmieści się i tył - bywa manewrowanie na boki, a wtedy tył "zalatuje" po mniejszym promieniu.

Niby centralny jest w tym lepszy, ale wozić za sobą "spadochron hamujący" ?? ;)

Jeden lubi ogórki, inny ogrodnika córki :D

 

W stelażach są zatrzaski, ale chyba widziałem je jako oddzielne części - są bodajże od Givi. Lecz pamiętaj - co oryginał, to oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze chciałbym wspomnieć o ciekawej manierze podpatrzonej u Włoskich kierowców, którzy to zamiast "topu" wożą ze sobą jeden kufer - losowo z prawej bądź z lewej strony... raz staraliśmy się spróbować... jednak manewrowość tak asymetrycznie obciążonego pojazdu jest coby nie mówić - zaskakująca - a przynajmniej jak na moje oko fatalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.