Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
BOCZEK

FILTR POWIETRZA

Polecane posty

Witam jestem posiadaczem 620 dark, kupiłem 3 tyg temu. Jak dostać się do filtra powietrza . Pomocy .

:razz:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podnosisz zbiornik odpinając zatrzask na przodzie baku. zbionik jest na ośce więc przód idzie w górę. pod zbiornikiem masz puszkę na zatrzaski gdzie siedzi twój filtr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podnosisz zbiornik odpinając zatrzask na przodzie baku. zbionik jest na ośce więc przód idzie w górę. pod zbiornikiem masz puszkę na zatrzaski gdzie siedzi twój filtr :)

Te zatrzaski są pod plastikami czy się mylę(codzi o te boczne  plastyki) ale i tak dzięki  :razz:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Monstera 620, jednak sądzę, że pod bakiem wygląda to bardzo podobnie. Jako że mam rozgrzebane, to byłem w stanie zrobić kilka fotek z nudów ;)

 

1. Podnosisz bak i widzisz coś takiego.

 

djyqkDJl.jpg

 

2. Ta duża pucha to twój filtr powietrza. Po obu stronach puchy są po 2 zatrzaski

 

JsnbWwcl.jpg

 

3. Odpinasz je...

 

YC0AIjXl.jpg

 

4. ...jednak uważaj, bo zaczepy lubią wypadać ze swojego miejsca i niechcący możesz go zgubić lub może ci wpaść nie tam gdzie trzeba.

 

62uWllcl.jpg

 

5. Ściągasz górę, wymieniasz filtr i składasz.

 

Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dostęp do filtra powietrza jest inny niż opisany powyżej.

Filtr znajduje się pod kompozytowym bakiem który rozciąga się pod całym siedzeniem. 

Jak siądziesz na  moto i spojrzysz pomiędzy główką ramy a bakiem znajdują się dwie śruby (mniej więcej tak jak lagi).

Trzecia śruba mocująca jest pod siedzeniem pasażera.

Dodatkowo trzeba odkręcić boczki przedniej owiewki. 

Wyślij swoje namiary to podeślę rysunek złożeniowy i telefon w razie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie multistrada.net jest do pobrania instrukcja demontażu baku w MTS1000. Może okaże się pomocna i w 620. Zbiorniki wyglądają bardzo podobnie. Nie wiem jak z dostępem do mocowań.

http://multistrada.net/index.php?page=7&sid=75f9842f75b0d953b0b70ce19ab9a043&action=category&cat_id=8

 

Bak w monsterze a bak w multistradzie to dwie różne historie zatem stwierdzenie  "Podnosisz bak i widzisz coś takiego." pomija jakąś godzinę roboty do wykonania.

. Oby w 620 było to łatwiejsza niż w 1000 ale zazwyczaj jest to rozbiórka połowy motocykla bo i bak stanowi połowę motocykla a jego mocowania się pochowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dostęp do filtra powietrza jest inny niż opisany powyżej.

Filtr znajduje się pod kompozytowym bakiem który rozciąga się pod całym siedzeniem. 

Jak siądziesz na  moto i spojrzysz pomiędzy główką ramy a bakiem znajdują się dwie śruby (mniej więcej tak jak lagi).

Trzecia śruba mocująca jest pod siedzeniem pasażera.

Dodatkowo trzeba odkręcić boczki przedniej owiewki. 

Wyślij swoje namiary to podeślę rysunek złożeniowy i telefon w razie czego.

Dzięki w 620 jest inaczej, tak jak piszesz będę grzebał na czuja, wczoraj jak na złość zaczął cieknąć bak zaraz pod siedzeniem pasażerem . Dałem radę wymienić uszczelkę sam i jest git jak na razie. Dzięki za pomoc dam znać jak poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki w 620 jest inaczej, tak jak piszesz będę grzebał na czuja, wczoraj jak na złość zaczął cieknąć bak zaraz pod siedzeniem pasażerem . Dałem radę wymienić uszczelkę sam i jest git jak na razie. Dzięki za pomoc dam znać jak poszło.

Podeślij jakieś  fotki jak możesz , mój meil [email protected]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się z pytaniem. Nie mogę znaleźć zwykłego, papierowego filtra powietrza do swojego 695. Znajduję albo: "Filtr powietrza DUCATI MONSTER 600 650 750 800 900 1000 UFI 3098300", albo sportowe filtry powietrza K&N.  Rozumiem, że ten UFI 3098300 nie jest do mojego Dukata? Atakować InterMotors? Podeślijcie proszę gdzie mogę zamówić filtr, jakiś link. Głupio mi formułować takie pytanie, świat motocykli w dalszym ciągu to nie moje środowisko naturalne, w samochodach wstydziłbym się nawet w myślach zadać takie pytanie. 

 

dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.