Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
desmoducat

Monster 600 wibracje

Polecane posty

Siemka,

 

Od miesiąca śmigam na Monster 600 2001. Wczoraj przy około 120 kmh zaobserwowałem dziwne wibracje na całym moto. Dodając gazu dalej minimalnie ustępują wibracje. Kolejna sprawa to, piszczenie wydaje mi się rolek na zimnym - później to znika. Co z tymi sprawami zrobić - czy trzeba? Dzięki za porade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - rusz swoje cztery litery do powitalni, a po drugie uzupełnij profil... :yawn:

 

A co do moto, to ducati tak mają, że wibrują - całych ich urok w tym ;)

Zaobserwuj przy jakich obrotach wpada Ci w największe wibracje, może za wysoko ją trzymasz...

Edytowano przez młoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt dukaty wibrują, ale bez przesady nie powinieneś tego odczuwać, jako dziwne.

 

Hmmhmm a poniżej tej prędkości jest ok? Moto normalnie przyśpiesza bez wibrowania? I gdzie je odczuwasz najbardziej kierownica, podnóżki?

2001 to wersja z wtryskami czy jeszcze gaźniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajdź podobną 600tkę w okolicy i przejedź się, zobaczysz czy nie jest to samo. Mój też wibruje ale nie odczuwam żeby jakoś bardziej powyżej 120km/h.

Co do piszczenia to najlepiej nagrać i wrzucić film, może ktoś bardziej doświadczony pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wskazówki. Mam Monstera już z obrotomierzem:) Zauważyłem wibracje na 5 przy 120. od 1-4 biegu od 0-100 nic się nie dzieje. Wibracja głównie odczuwalna pod siedziskiem, z silnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.