Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Frencci

Wymiana manetek w starym SBK - 748, 916, 996, 998

Polecane posty

Jak w temacie. Od paru lat mam Rizomy i chcę wymienić je na bardziej miękkie manetki niż są te czarne gumowe - oryginalne.

Przestało mi się już podobać połączenie sportowych, cienkich rękawic i twardych manetek ;-]

Żadnych kolorów, napisów, Cepelii- coś wygodnego, sprawdzonego.

Może ktoś przerabiał temat?

Pzdr, Jacek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie Pan zadowolony

Ma ktoś może doświadczenie z manetkami z "gąbki" czy czegoś w tym stylu w ww motocyklach?- świetnie mi się jeździło na tym w enduro (nigdy nie byłem szybki) i nie przeszkadzało mi że kierownica drga mi w rękach na jakiś 1cm a ja nie reaguje, motocykl zawsze sam się wyprowadził byle mu nie przeszkadzać. W moim zaś osdczuciu manetki te dawały spory komfort jazdy. Zimą w moim 748 też będe zmieniał matetki i albo nowy orginał albo jakaś "gąbka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do normalnej exploatacji wg. mnie najlepsze oryginalne "gumki", lub Progripy 700

 

http://www.mito.uk.com/index.php?route=product/product&path=20_74&product_id=181

 

 

mam takowe zamocowane w 999.

Jedyna wada:

- nie tanie, mnie kosztowały 44 $

- z wytrzymałością różnie u mnie teraz ( po 5 latach) pojawiły się pęknięcia na lewej manetce, ale to od naparzania, musz się ostro trzymać, coby nie zwiało z motura...

Odnośnie rizomy mogę porozmawiać prywatnie, ponieważ jeździłem kilkanascie( dziesiąt) razy 748/996 nakedem z takowym urządzeniem , tutaj me słowa nie nadają się do publikacji...

Pozdr. J-999

Edytowano przez klekot999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

new_domino_grips_group2.jpg

Drugie po accossato, które to niestety sa trudno dostępnym towarem, bo chyba wyłącznie jako dodatek do akcesoryjnego rollgazu wystepują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.