Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Gorzko

Nowy diavel ...

Polecane posty

KGr    1

Moim zdaniem zaczyna troche wygladac jak te karykatury, gdzie ludzie probowali zgadywac jak bedzie wygladal pierwszy Diavel (przyklad ponizej).

Chyba troche juz za duzo w nim cruisera (wyglada jak nowoczesna Yamaha Warrior 1700) a za malo Muscle Bike'a...

 

 

 

ducati-vyper-concept-luca-bar-white.jpg

Edytowano przez KGr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zaczyna troche wygladac jak te karykatury, gdzie ludzie probowali zgadywac jak bedzie wygladal pierwszy Diavel (przyklad ponizej).

Chyba troche juz za duzo w nim cruisera (wyglada jak nowoczesna Yamaha Warrior 1700) a za malo Muscle Bike'a...

 

 

 

ducati-vyper-concept-luca-bar-white.jpg

 

A mi się kojarzy tak:

 

z_sporty-1435.jpg

 

Sorry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bardzo słabo, nie wiem czy coś zmienili w geometrii, ale w starym diavelu nie rzuca się  w oczy tak wysunięty przedni widelec, może przez owiewki.

.

Edytowano przez arachnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydało by mu się trochę koksu, bo wygląda jakoś tak wątle :/
Przez ten płasko-bak stracił moim zdaniem na drapieżności ale mam nadzieję, że jeszcze go przerobią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaję się dwu osobowy, wiesz stary też wygląda na jednoosobowy :) to co tu widzę nie podoba mi się, szczególnie jakoś dziwnie ten bak i te siwiało od nowego monstera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ten pas napędowy jest odpowiedzią na tłukący sie łańcuch po wahaczu???

Dadzą rolkę napinającą i problem rozwiązany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest dokładnie na odwrót - starszy Diavel przypominał cruisera dla starszych ludzi, za to nowy to już bardziej taki streetfighter dla młodych - wg mnie taki powinien być diavel od początku, no może poza tymi podnóżkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.