Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Gorzko

Nowy diavel ...

Polecane posty

KGr    1

Jak z nową Multi, foto be, ale live... Piękna

 

U mnie tez wrazenia sie roznily - na foto be, ale live to juz mega be :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez wrazenia sie roznily - na foto be, ale live to juz mega be :)

DUCATI pokazało Diavela Carbon model 2016 - bez większych zmian. Więc należy wnioskować że prezentowane zdjęcia szpiegowskie to raczej nowy model.

post-86795-0-42013900-1442909766_thumb.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KGr    1

To samo pomyslalem jak zobaczylem newsa - nie robi sie takich rzeczy miesiac przed wycofaniem z oferty :) Ewentualnie - moze to jeszcze nie w tym roku? Scramblery szpiegowane byly kilka lat przed premiera...

 

Edytowano przez KGr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KGr    1

Uznajmy na razie ze to Diavel 2017 (chociaz wolalbym, zeby to bylo to "black") :

 

Z lekka zgroza musze przyznac, ze zaczyna mi sie ten motocykl podobac (ale ja jestem dziwny, jezdzilem kiedys na cruiserach)

 

Ducati-Diavel-6.jpg

Ducati-Diavel-4.jpgDucati-Diavel-3.jpgDucati-Diavel-1.jpgDucati-Diavel-2.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba. Może się mylę ale wygląda na lżejszego a co za tym idzie i bardziej poręcznego niż klasyczny cruiser. Co za tym idzie widzę go w mieście jak i na trasie. Do tego dobry dla karłowatych a to cieszy mnie szczególnie :)      

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KGr    1

Fakt. Czyli widać to nie on będzie "This is black" :)

 

Na tej stronce promocyjnej "This is Black" jest pierwszym linkiem. Sa jeszcze trzy "This is..." ale JESZCZE nie sa aktywne, zapewne inne kolory. Red, White, Yellow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KGr    1

Swoja droga, moze to daleki strzal, ale... albo lampa jest tymczasowa (chociaz wyglada na dziwnie dopracowana), albo to nie diavel. Nie sadze zeby nastepca zrezygnowal z oswietlenia LED na rzecz zwyklej lampy.

 

Wiec moj typ - to bedzie nizej plasowany model z silnikiem 937 ccm (tym co w Hipkach bedzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.