Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

PolaAnd

Monster 1200 - prośba

Polecane posty

Mocno naszło mnie na dużego Monstera. Chyba w wersji bez S bo różnica w cenie jest na tyle duża, że chyba nie udźwignę  :-|

Prośbę mam taką - czy byłby ktoś na tyle szalony, żeby udostęnić mi takiego potwora na pół godzinki żeby pojeździć ?

Dojadę wszędzie do 400km od Rzeszowa.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poszukaj po dealerach (o tej porze raczej się już wyprzedaje testówki).

Mimo wszystko brał bym S - różnica jest duża na plus oczywiście S. Bardzo fajny motocykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jest 1000 razy lepszy nawet od S. Nie sprzedaje się prawie nowego moto w takiej cenie. Ostatnio odnalazłem nasze poprzednie auto na serwisie ogłoszeń oczywiście w stanie bardzo dobrym. Tylko jak ja je pamietam to sam załadunek jego na lawetę trwał kilka godzin bo nie łatwo było załadować auto które straciło cały przód . Ale cuda się zdążają . Poszukaj u dealera marki ewentualnie demo a nie u człowieka ktorem się pomyliła literka Z z S i opis jest z modelu 1200

Edytowano przez miki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

N dobra zdębiałem .. co to jest 1200Z ? 

Czeski błąd. Ktoś pomylił Z z S na klawiaturze więc ogłoszenie było kopiuj/wklej i w dodatku przez kogoś bez pojęcia o czym pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć!
Mam od listopada wersję 1200S. Nie ma wersji Z, jest tylko 1200, 1200S i 1200 Stripe, która weszła w tym roku. Wersje różnia się zawieszeniem, iloscią koni mechanicznych silnika i różnymi dodatkami, jest tego całkiem sporo. Jak kupowałem swojego, to dealer z Bielska załatwił testówkę 1200S i dostałem ją na weekend. Jeżeli jesteś poważnie zainteresowany, to myślę, że załatwią Ci i pojeździsz sobie. Wokół Bielska sa naprawdę fajne drogi i jest gdzie sprawdzic moto. Jeżeli kupujesz dla siebie i na kilka lat, to zastanów sie nad wersja S. Samo to, że masz Ohlinsa, lepsze hamulce Brembo, karbonowy błotnik przedni 10 koni mech. więcej itd.

Wybór nalezy do Ciebe!

Powodzenia i miłego wybierania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi. Coś będę kombinował.

Oczywiście marzy mi się 1200S - ale napiszę szczerze - nie jestem w stanie wydać ponad 70tys za nowy motor. Musze polować na jakiś używany. Taka kwota jest poza moim zasięgiem niestety.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycję.

1100 jest dla mnie zbyt radykalny i niestety obawiam się, że nie mam na tyle dużo umiejętności aby nad nim zapanować ...

A tak z ciekawości na co będziesz zmieniał tego potwora ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to tak jak pisałem poszukaj sobie demo w PL lub w DE ( M1200 S cena w DE -12 - 14 tys euro brutto). Jeszcze kilka tygodni temu mieli w Munchen demo za około 12,000 euro, teraz jest taka oferta na szybko w Stuttgart

http://www.ducati-stuttgart.de/fahrzeuge/monster-1200-s-abs-hlins-inzahlungnahme.html

 

Jak dobrze poszukasz i się potargujesz to spokojnie za mniej niż 12 tys euro znajdziesz moto z gwarancją i z małym przebiegiem ( Ceny M1200 to od 10 tys euro). Ale przynajmniej będzie to S a nie Z z polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega dobrze Ci radzi. Kopujesz moto naprawdopodobniej na parę ładnych lat. Różnica między zwykłym a wersją S jest naprawde spora. Przemyśl sprawę, ja też długo sie zastanawiałem...
Poszperaj w necie, teraz zaczyna sie dobra pora roku na kupowanie moto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy.

Właśnie myślałem o moto z DE lub inszego kraju nie za dalego - tylko nic w ząb po niemiecku nie gadam - no ale może po angielsku się dogadam ...

A powiedzcie jak ze sprowadzeniem takiego moto - są jakieś cła, podatki itp. bo nie mam pojęcia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sprowadzasz nowy pojazd musisz opłacić VAT ale jest liczony od niemieckiej kwoty netto po przeliczeniu z Eurasów na PLN(przy czym jakieś dziwne kursy mają). Niemiecki VAT można normalnie odzyskać. Reszta opłat taka sama jak w przypadku używanego czyli tłumaczenia,akcyza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ten

 

http://otomoto.pl/oferta/ducati-monster-1200-salon-pl-1-wlasciciel-gwarancja-do-04-2016-wydech-termignoni-ID6yalYz.html

 

Moto44 to bardzo pewne źródło, dzięki czemu sprzedają kilka motocykli tygodniowo. Ludzie tam pracujący to pasjonaci i doświadczeni motocykliści.

 

Większość ich sprzętów ma gwarancję.

 

Mają też ładne 848SF

 

http://otomoto.pl/oferta/ducati-848-streetfighter-salon-pl-1-wlasciciel-termignoni-stan-wzorowy-ID6y8w6d.html

 

i super piękny

 

http://otomoto.pl/oferta/ktm-rc-8-1190-r-salon-pl-1-wlasciciel-fv23-stan-wzorowy-gwarancja-fabryczna-ID6y9hpb.html

 

:D

Edytowano przez maniujr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją droga zawsze mnie to zastanawiało, po co właściciele pozbywają się takich świeżych sprzętów i z takim przebiegiem ? Realizowanie niespełnionych marzeń z dzieciństwa a na końcu stwierdzenie że nie to jednak nie tego szukałem jakoś do mnie nie przemawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.