Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Azzazello

Diavel dla początkującego

Polecane posty

W Warszawie jest dużo miejsc (Wisłostrada, Trasa AK i Łazienkowska) gdzie można jeździć 80km/h :) Ale masz rację - oczy dookoła głowy

 

pozdrawiam

 

Azzazello

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wiosennie :)

 

Wczorajszy piękny dzień skłonił mnie do 200km przejażdżki razem z kumplem - czarny Diavel i białe Panigale - ładna para :)

 

Fantastyczne wrażenia, mimo dalej zredukowanej mocy - ryk silnika, szum wiatru - rewelacja

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"skok nad przepascia" "BARDZO zly pomysl" - taaaaaaaa.... aaaaa jeszcze przesiadka z 125 na 1200 to jest ten "skok nad przepascia"... nie wiem co mam pomyslec o sobie???: skok w nadprzestrzen i BARDZO BARDZO zly pomysl??? .... ja kupilem DIABLA jak tylko prawko zrobilem, pierwsze moto na ktorym siedzialem to to na kursie :) tak wiec z niczego sie nie przesiadalem, znaczy z 0 na 1200 :) ... moj DIABEL ma teraz 50000 przebiegu, ja mam tyle samo doswiadczenia i nie chce innego moto... a to jaki moto dosiadasz jako pierwszy, nie zalezy od tego ile ma mocy, wagi i niutkow, a glownie od tego ile masz wyobrazni do tego by go ogarnac :D ... niech Ci sluzy!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyjątki nie potwierdzają reguły, to, że krzywdy sobie nie zrobiłeś, nie oznacza, że Diavel nadaje się na pierwsze moto, może, jak piszesz masz dużo więcej wyobraźni niż przeciętny kierowca, może "pyrkałeś" 90 km/h przez większość czasu, nie mam pojęcia i nie interesuje mnie to, ale skończ z takimi tekstami, że jeżeli tobie się udało to 160 kucy na pierwsze moto to dobry pomysł  :roll:

Edytowano przez artooro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czlowiek bez wyobrazni to i 125 nie ogarnie... a wszelkie pojazdy maja to do siebie, ze moga jechac 50 kmph jak i 150 kmph, moga przyspieszac jak osiagi pozwalaja, ale i moga 20 sekudn do setki... wszystko zalezy od lacznika miedzy kierownica a manetka... a diavel stabilny, pewnie sie prowadzi, posiada systemy bezpieczenstwa, ktorych czesto nie uswiadczycz w innym moto... moim zdaniem jest wiecej za niz przeciw by mocne moto bylo na start ;) uwazam tez, ze jak masz duzo mocy pod tylkiem, to rozsadniej podchodzisz do jazdy takim sprzetem, bo wiesz, ze moze Cie zabic w sekunde... oczywiscie caly czas zakladam, ze dosiada sprzet ktos zrownowazony, co nie znaczy, ze bez zajawki czy wrodzonym ADHD jak w moim przypadku ;)

 

PS.: 90 kmph diavelem!!!? to sie nie da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem DIavel nie jest najlepszym wyborem na pierwsze moto,choć nie twierdzę,że nie da się tym jeździć spokojnie.żaden ze mnie mistrz kierownicy,zrobiłem na kilku motocyklach w życiu może 50tkm. uważa,że idealnym byłoby konkretne szkolenie każdego motocyklisty zdobywającego uprawnienia, nie tylko nauczenie zdania egzaminu. to może po prostu uratować ci życie.taka 125 nawet jak odkręcisz na maksa nie urwie ci łba,Diavel niestety TAK. posiadam go zaledwie chwilę,ale już kilka razy pokazał mi rogi-jednak 162 konie czy coś koło tego robi swoje,byłem kilka razy zaskoczony,a daleko było jeszcze do końca skali obrotomierza. szkoda tylko,że na takie ew.dodatkowe doszkalanie musiałbym jechać dość daleko,bo chętnie bym skorzystał, a mojej dziurze ...lepiej już nic nie mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tutaj nowy czyli w sumie początkujący :)

Nie znalazłem tematu w którym bym mógł się przewitać się piszę tutaj.

Od 2 dni jestem posiadaczem Diavelka Carbon z układem Termi.

Motocyklami latam od wielu lat, obecnie jestem w trakcie realizacji

projektu najmocniejszego moto w Polsce, także zapraszam chętnych do 

obserwowania całości projektu, opisuję wszystkie prace oraz tego typu informacje. 

Początkującym motocyklistom nie jestem także Diavel nie robi na mnie wrażenia

pod kontem przyspieszenia, czy mocy bo fakt faktem nic się tutaj nie dzieje specjalnego, 

aczkolwiek po pierwszej próbnej jeździe jestem zadowolony ponieważ fun z jazdy jest niesamowity. 

Sprawia wiele frajdy no i jest to coś innego niż typowa szlifierka. 

 

Co do Diavela na pierwszy moto to ciężki temat :)

Aczkolwiek całe szczęście, że ma masę systemów ułatwiających jazdę, których z reguły nie doświadczy w japończykach :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich,

A czy Monster s4rs nadaje się na pierwsze moto? W porównaniu do Diavela nie posiada żadnych ograniczań mocy i ABS-u 

 

 

Poz.Gregor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tutaj nowy czyli w sumie początkujący :)

Nie znalazłem tematu w którym bym mógł się przewitać się piszę tutaj.

Od 2 dni jestem posiadaczem Diavelka Carbon z układem Termi.

Motocyklami latam od wielu lat, obecnie jestem w trakcie realizacji

projektu najmocniejszego moto w Polsce, także zapraszam chętnych do 

obserwowania całości projektu, opisuję wszystkie prace oraz tego typu informacje. 

Początkującym motocyklistom nie jestem także Diavel nie robi na mnie wrażenia

pod kontem przyspieszenia, czy mocy bo fakt faktem nic się tutaj nie dzieje specjalnego, 

aczkolwiek po pierwszej próbnej jeździe jestem zadowolony ponieważ fun z jazdy jest niesamowity. 

Sprawia wiele frajdy no i jest to coś innego niż typowa szlifierka. 

 

Co do Diavela na pierwszy moto to ciężki temat :)

Aczkolwiek całe szczęście, że ma masę systemów ułatwiających jazdę, których z reguły nie doświadczy w japończykach :)

 

Pozdrawiam.

Witam a Monster S4RS na pierwszy motor bedzie dobry? bo mam zamiar taki kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Azzazello jak Diavel sie sprawuje w Twoich rekach po takim czasie? Przedemna zaczyna sie sezon na Diavelku i ciekaw jestem doswiadczen i spostrzezen po czasie :P

Pozdrawiam!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

///MM - sorki za opóźnienie, ale rzadko wpadam na forum. Jeździ się super, nic (tfu, tfu żeby nie zapeszyć) się nie sypie - dalej gorąco polecam Diabełka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam kilka osób które jako pierwsze moto po 125 kupiły Diavela i .... wszyscy bez problemów jeżdżą od około 2 lat . W Diavelu można bardzo fajnie dozować coraz fajniejsze doznania, moto lekko się prowadzi w przeciwieństwie do wielu maszyn z mniejszymi silnikami inaczej wyważonymi.Sam jeździłem kiedyś mocnymi sprzętami i wiem ile razy była walka z przyczepnością, w tym sprzęcie pomaga elektronika . Gdyby w nowych mocnych sprzętach wyłączyć trakcję czy control wheelie albo zdemontowac sprzęgło antyhoppingowe- ciekawie by było . Generalnie głowa na karku , rozsądek i nie ma problemu. Aaaa no i trzeba pamiętać że wszyscy chcą cię zabić na drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.