Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
słoma

diavel i GPS

Polecane posty

chciałbym zapytać jakie macie GPS (konkretny producent ) i jak są podłączone podczas ładowania ,czy do gniazda ori  ,czy w jakiś inny sposób np,gniazdo zapalniczki przy zasilaniu z aku  ,czy innego miejsca ,dotyczy to tez  fonów  do czego są podłączone podczas ładowania przy długiej jeździe ?  , nie pytam się o GPS czy fony  nie podłączone  do ładowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałbym zapytać jakie macie GPS (konkretny producent ) i jak są podłączone podczas ładowania ,czy do gniazda ori  ,czy w jakiś inny sposób np,gniazdo zapalniczki przy zasilaniu z aku  ,czy innego miejsca ,dotyczy to tez  fonów  do czego są podłączone podczas ładowania przy długiej jeździe ?  , nie pytam się o GPS czy fony  nie podłączone  do ładowania.

Mam TomTom Rider 400, wygląda jak na zdjęciach. Jednak nie do końca odpowiem na pytanie, bo podłączenie zleciłem w Ducati Toruń przy okazji przeglądu. A średnio mnie interesowało jak to zrobili, prosiłem, żeby działało i wyglądało ok. Wiem tylko, że na pewno był zdejmowany bak. Przypuszczam, że podłączony jest do instalacji. W momencie otwarcia zapłonu TomTom automatycznie się włącza. Mogę jutro zadzwonić do Przemka i zapytać gdzie podłączyli.

DSC_0213.JPG

DSC_0214.JPG

DSC_0215.JPG

DSC_0216.JPG

DSC_0217.JPG

DSC_0218.JPG

DSC_0219.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytam bo wyszła sprawa niskiego prądu , na napięciu  5V   na gnieżdzie ORI pod bakiem  , i nie wszytkie  GPS   czy telefony są ładowane przez gniazdo ori , stad  ja mam podlaczenie GPS  z wyższego napięcia  pod siedzeniem.  i szukam alternatywy dla ori GPS   czy zumo 200  co stanowi baze dla gpS ducati ( zumo 200 a gps ducati to to samo )  


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.