Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
mpo

Poszukiwany bobrzy ogon do Monstera 620 IE 2004

Polecane posty

mpo    0

Cześć :)

Jak w temacie, poszukuję plastikowego elementu za siedzeniem popularnie zwanego bobrzym ogonem. Wiem że wielu z Was często się go pozbywa, dlatego szukam dawcy. Niestety mój został poturbowany na parkingu w bliżej nieokreślonych okolicznościach, przez co kierunkowskaz wisi na kablach jak nietoperz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buell   
Gość buell

Cześć :)

Jak w temacie, poszukuję plastikowego elementu za siedzeniem popularnie zwanego bobrzym ogonem. Wiem że wielu z Was często się go pozbywa, dlatego szukam dawcy. Niestety mój został poturbowany na parkingu w bliżej nieokreślonych okolicznościach, przez co kierunkowskaz wisi na kablach jak nietoperz.

na pewno chcesz go miec? oddalbym Ci swoj, ale po skroceniu tylu go po prostu wyrzucilem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mpo    0

Wrzuć to do "garażu" będzie i prawidłowo a może i skuteczniej ;)

Dzięki, wrzucone :)

 

ja mam metalowy jakiś, wraz z aluminiowym mocowaniem tablicy, ale na 3 śruby więc nie wiem czy będzie pasował..

To chyba inny element. Wrzuciłem w garażu fotkę, możesz porównać: https://docpoland.com/garage/ogloszenie/1119-bobrzy-ogon-do-monstera-620-ie-2004/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mpo    0

Są gotowe zestawy chociaż to głównie kawałek pogiętej blachy więc niektórzy próbowali domowych produkcji i to też dawało radę. Jest kilka wątków na forum, no i jeszcze youtube dysponuje sporą kolekcją po wpisaniu "tail chop".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.