Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
Jackvboom

GP Katar'u

Polecane posty

I mamy pierwszy wyścig w tym sezonie za sobą.

Niestety ianonne przecholował i szybko wypadł z gry.

Lorenzo pokazał, że w tym wyścigu jest faworytem i z dobrą przewagą dojechał na 1 miejsce.

Niemniej ducati w tym sezonie zaskakuje i liczę, źe za 2 tyg będziemy się cieszyć.

 

Walka o 2 miejsce była zacieta. Ostatnie okrązenie trzymało w napięciu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyścig super i brawo dla Desmo. faktycznie, szkoda że Iannone złapał uślizg przedniego koła, bo mogliśmy mieć dwa ducatki, kto wie może nawet i na podium.

Niestety słaba postawa 46. nie wiem o co chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iannone, przednim kółkiem uślizgnął się na betonkach..., żeby nie to...kto wie czy nie byłby na pierwszym miejscu, i pewno pobiłby rekord okrążenia wyścigu - bo miał potencjał...

W tym roku będzie ciekawie i mam nadzieję, że lepiej dla Desmo...

Pozdr. J-999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nazwałbym tempa VR słabym, skoro na mecie był +2,3s za liderem (+0,1 za trzecim, + 0,2s za drugim) przy takim wyrównanym wyścigu... Za Rossim był Pedrosa, który stracił 14 sekund od JL i to było słabe tempo.

Edytowano przez maniujr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całym sercem jestem za VR46, ale chodzi mi o to że jak na zawodnika tej klasy, nie podjął ani razu próby ataku. A dla czego? no właśnie dla tego że był ciągle z tyłu i mimo wszystko mu brakowało.

Owszem oby tak było, że "lepiej słabo zacząć i dobrze skończyć.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na ktma . Wyścig super, zapowiada sie wyrównany i ciekawy sezon. Doktor niestety ciagle o krok z tylu i tylko podczas walki Marka z Dovi zbliżał sie do nich. Prawda jest taka, ze już dawno nie widziałem żeby Rossi popełniał tyle błędów. Najważniejsze, ze jest mimo wszystko konkurencyjny. Powiem Wam, ze nie mogłem sie doczekać sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myslę, że jako wielbiciele marki będziemy z emocjami oglądać nastepne zmagania GP.

 

Po 1 wyścigu trudno cos konkretnego powiedzieć..

tu zawodnicy jeszcze "wgryzają się " w obecny sezon..

 

Ale od razu widać kto będzie sie liczył w stawce ..

 

VR to doświadczony zawodnik, ale jak to w sporcie kiedyś zawsze znajdzie sie lepszy a czas gra tylko na niekorzyść ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na ktma . Wyścig super, zapowiada sie wyrównany i ciekawy sezon. Doktor niestety ciagle o krok z tylu i tylko podczas walki Marka z Dovi zbliżał sie do nich. Prawda jest taka, ze już dawno nie widziałem żeby Rossi popełniał tyle błędów. Najważniejsze, ze jest mimo wszystko konkurencyjny. Powiem Wam, ze nie mogłem sie doczekać sezonu.

 

jestem ciekawy czy RC16 będzie jak Suzuki czy jak Aprilia, a może jak Ducati...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rc16 totalna niewiadoma, natomiast uważam, że jeśli będzie sobie radziło jak suzuki to szacun. 

Swoją drogą mam nadzieję, że wypuszczą coś na ulicę - aprilia rsv4 gada i jeździ obłędnie, coś w tym klimacie zaspokoiłoby moje fantazje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.