Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
Wretched

Ducati monster S4R czy ktoś zna ?

Polecane posty

Inaczej może zapytam, jaki jest przebieg w monsterze który można uznać za spory? Wiem że wskazania licznikowe trzeba traktować z dużym przymrużeniem oka ale kto pyta nie błądzi podobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma takiego przebiegu, w zależności od serwisu i jak ktoś dba, ja widziałem z przebiegami grubo ponad 150 tyś mostera i jeździł bez problemu.

 

Ale na pytanie bardziej ci mechanicy odpowiedzą, który widzą na bieżaco maszyny i ich zużycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To S4R kilka dni temu zmieniło właściciela więc musisz szukać dalej. Co do przeiegu to zgadzam się z Gorzko - jeden zajedzie motocykl w 20 tyś, inny przez 60 tyś nic nie narozrabia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inaczej może zapytam, jaki jest przebieg w monsterze który można uznać za spory? Wiem że wskazania licznikowe trzeba traktować z dużym przymrużeniem oka ale kto pyta nie błądzi podobno.

Ważne aby moto było odpowiednio serwisowane.

Mój ma 50 tyś i nic się nei dzieje...

koleś yamahę zajechał w 20 tyś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może coś na temat tego Monstera?
Znacie ten komis?

Na zdjęciach prezentuje się nieźle (jak na moje niewprawione oko) a żeby podjechać, oglądnąć mam dość daleko dlatego najpierw pytam tutaj.

 

http://olx.pl/oferta/ducati-s4r-gwarancja-CID5-IDeWpkl.html#f32921677d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Motocykla nie znam, ale jakieś 4-5 lat temu byłem tam w czasie poszukiwań Speed Tripla.

 

Wizyta wyglądała mniej więcej tak:

1. Wszedłem

2. Pan Rakowski poleciał poszukać aku żeby odpalić interesujący mnie egzemplarz z "małym" przebiegiem w "idealnym" stanie

3. Odpaliliśmy sprzęta

4. Wyszedłem...

 

... i już tam nie wracałem :)

 

Ale może to tylko mój egzemplarz był w takim "zajebistym" stanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pioter1987 poszperaj po jakiś danych i kolorach s4rów czy występował tylko w czarnym kolorze - chodzi mi o to, że nie ma pasów. Nawet jeśli powinny być i elementy były kiedyś malowane to nie przekreśla motocykla - kwestia zweryfikowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.