Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

jasiu_b

uchwyt do telefonu SBK 848

Polecane posty

Witam wszystkich. Szukam jakiegos uchwytu do telefonu. Nie mam pamięci do uliczek a GPS do moto jest jednak drogi, chce wykorzystać telefon jako nawigacje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Ja myślałem bardziej o takim rozwiązaniu:

 

X001.jpg

 

http://allegro.pl/mb-tankbag-givi-3d603-ducati-848-1098-1198-i5997836675.html

 

 

Malutki tankbag  z mocowaniem easylock. Ktoś montował podobny albo ma jakiś inny patent na podwieszenie telefonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Ja myślałem bardziej o takim rozwiązaniu:

 

X001.jpg

 

http://allegro.pl/mb-tankbag-givi-3d603-ducati-848-1098-1198-i5997836675.html

 

 

Malutki tankbag  z mocowaniem easylock. Ktoś montował podobny albo ma jakiś inny patent na podwieszenie telefonu?

ja właśnie taki tankbag miałem w swojej 848,jest super,tylko pamiętaj,że nic nie zobaczysz w tym okienku w czasie normalnej jazdy,masz je dokładnie pod klatką.jakby co mam taki do sprzedania wraz z adapterem do mocowania,prawie nówka,przejechane 300km, 848 idzie do sprzedania więc mi się już nie przyda,do diavela nie pasuje,a szkoda.

p.s. sprawdziłem wszystkie tankbagi givi i kappa,większy nie zmieści się i nie pozwoli na bezpieczną jazdę sbkiem

Edytowano przez ducafil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Quadlock zobacz na ich stronie, w Polsce już dostępne np w cyfrowe.pl ja używam tego systemu na moto, rowerze i w wozie. Jak dla mnie daje rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzieki wszystkim za odpowiedzi. Marcinekmoki - twoja propozycja rozwiązałaby moje dwa problemy (uchwyt do trzymania dla pasażera  + uchwyt do tel.) ale musze widzieć ekran bo nie mam pamięci do ulic ;). Myślałem o czymś w rodzaju Xgrip bo mojego iP6 w metalowej obudowie w nic innego nie wcisnę.

 

 

 

Dodatkowo takie mocowanie:

http://www.ebay.co.uk/itm/140600318055

 

zestaw bluetooth juz jest...

 

 

post-90371-0-79113900-1463254194_thumb.jpg

post-90371-0-67366100-1463254698_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Interphona. Zamontowałem do amora skrętu. Sprawdza się bdb. Kupiłem na podstawie doświadczeń brata. O zaletach pisał kilka postów wyżej. Potwierdzam.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalkfdbbe4cc7c9f43c72671dcc642756222.jpg

Edytowano przez ptysiornia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tak wymierzone, że o nic nie obciera w całym zakresie skrętu kierownicą.

Na foto faktycznie wydaje się, że może dotykać zakończenia lagi, ale w rzeczywistości uchwyt "wędruje" ponad lagą jakieś 2 cm.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.