Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SSek

Temperatura silnika w chłodniejsze dni

Polecane posty

3 godziny temu, Jacek S. napisał:

...kilka tertetek i kawałek kartonu zasłaniający dokładnie połowę chłodnicy...

 

Patent stary jak Świat. Ale nie musimy być zdani na kartonową prowizorkę. Są dostępne w handlu osłony dedykowane do poszczególnych modeli.

 

ee225dc63869a4f2med.jpg

 

58661cf445ee0043med.jpg

 

 

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, miki napisał:

Posiadać MTS i zasłaniać chłodnicę kartonem ...

No cóż nowa partia termostatów na razie jest dopiero w planie , rozmawiałem o tym z Grzegorzem . Na razie musi być karton , sprawdza się świetnie . Muszę tylko popracować nad jego kolorem ...

pozdro

jacek

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę odkopię temat, bo ostatnio jechałem jako MotoMikołaj przy kilku stopniach na plusie, więc temperatura silnika wg wskazań wynosiła 56~59 stopni, bo nie zasłoniłem chłodnicy kartonem :8_laughing:. Pytanie do Tomka G. czy jest szansa na wznowienie produkcji akcesoryjnych termostatów, o ile znaleźli by się inni chętni? Jaką minimalnie ilość kolega mógłby wyprodukować? A może został jeden do MTS 1200S z 2015 roku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeździłem ostatnio sporo 3.12-4.12 i temperatura silnika oscylowała około 82 stopni - nawet przyjemnie grzeje w 4 litery :). Przyznaję że jeżdżę na termostacie od Tomka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co, mogę zamówić 1 sztukę? Mniejsza o kolor, chociaż jak mogę wybierać, to poproszę ten drugi od góry i od dołu też :8_laughing:, w ostateczności może być czarny. Zdecydowanie czarny jednak zamawiam:8_laughing:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętny. Ile to cudo anodowane kosztuje, dlaczego tak drogo i czy będzie dofinansowanie i od kogo . Kolor to oczywiście najszybszy-czerwony, lub ekologiczny-czarnowęglowy.

Wysłane z pośrodku niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysyłam pierwsze paczki :108_metal:

Asty - czarny

Gizzy - pomidorowy :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Cineta - czarny

 

Termy lecą kompletne na wkładkach VERNET 1248.80

Jeśli o kimś zapomniałem to przypomnijcie mi się bo jedni pisali inni dzwonili.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia ‎18‎.‎12‎.‎2018 o 17:54, Tomek G napisał:

Wysyłam pierwsze paczki :108_metal:

Asty - czarny

Gizzy - pomidorowy :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Cineta - czarny

 

Termy lecą kompletne na wkładkach VERNET 1248.80

Jeśli o kimś zapomniałem to przypomnijcie mi się bo jedni pisali inni dzwonili.

 

 

Melduję, że paczka z termostatem dzisiaj doszła, dziękuję "na oko" bardzo solidna robota-będzie następnemu pokoleniu służył jeszcze:8_laughing:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Składamy wnioski o dotację :8_laughing: i rozliczamy się jeszcze w tym roku (a przynajmniej ja, bo nie lubię mieć długów). Gizzy i jak ten pomidorowy kolor, do czego pasuje? :8_laughing:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowni, z uwagi na okoliczność i w związku z pewnym bliskim kontaktem z puszką, tegoroczny sezon raczej mogę uznać otwarcie za gwałtownie zakończony, a że nie zdążyłem wrzucić do Cinka na już umówiony serwis Multi i termostatu, to termostat mam na zbyciu.

Komplet w dobre ręcę, kosztował 280zyli + kurier, potrzebującemu sprzedam za 280zyli, w tym kurier.

Odsyłam to co dostałem od Tomka.

Lewa w górę i do zobaczenia pewnie na DesmoMeeting 2020

Wysłane z pośrodku niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki uprzejmości forumowicza „cinek78” wszedłem w posiadanie obudowy termostatu robionego przez Tomka i mam pytanko jaką wkładkę termostatu polecacie do MTS1260s


Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.