Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Tharguy Mighty

Klucz do napinania łańcucha pilnie poszukiwany

Polecane posty

Jak w tytule. Do S2R z '06. Numer katalogowy fabrycznego 88713.1038. Wiem że można zamówić w ASO ale czas oczekiwania do 2 tygodni, co mnie nie urządza, bo łańcuch wisi tak, że góra szoruje o wahacz a dół o tłumik. Wszelkie znaki na niebie i ziemi, a na zębatce zwłaszcza, mówią że jakiś... ktoś z meslem już tam był. Mógłbym pewnie też sobie dorobić ale nie mam wymiarów no i to też by chwilę potrwało. Ebay podobnie.

Ktoś wie gdzie coś odpowiedniego w Warszawie można dostać na szybko?

 

Jeśli temat był to przepraszam. Szukałem, nie znalazłem, ale mogłem źle szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to wiochą zaleci ale ja na szybko sobie poradzilem ucinając i uginając drut z wałka do malowania. Potem już klucz kupiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Larson Warszawa na Prymasa 1000lecia, jedyne 25 zł i działa. Jeśli mówimy o mimośrodzie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie ten. Choć jeśli chcesz wydać 80 zł .... Kto bogatemu zabroni :). Mój na focie bardzo proszę. c46ad2d66d5b80a20574dfcd3b480478.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten standardowy wzór klucza to minimum konieczne do regulacji, ale dalekie od komfortu jaki daje "ulepszony klucz" typu "C" ;)

Zaczepia się on w TRZECH zębach a nie w jedynym, nie ma praktycznie ryzyka wypadnięcia klucza przy regulacji i "niekontrolwanego uślizgu" i najważniejsza zaleta - zakładasz klucz RAZ i regulujesz zarówno naciągając jak i luzując, co przyy zwykłym kluczu wymaga każdorazowo jego przełożenia na drugą stronę "ząbatki" regulacyjnej.

 

Tak, że do garażu polecam ten klucz "C" choć jest za duży trochę by go wozić na dłuższe wyprawy ze sobą (widziałem też wersję "składaną" ale dalej jest to spory kluczyk...).

 

multistrada_1200_chain_adjustment_tool.j

 

LWG

DARc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten standardowy wzór klucza to minimum konieczne do regulacji, ale dalekie od komfortu jaki daje "ulepszony klucz" typu "C" ;)

Zaczepia się on w TRZECH zębach a nie w jedynym, nie ma praktycznie ryzyka wypadnięcia klucza przy regulacji i "niekontrolwanego uślizgu" i najważniejsza zaleta - zakładasz klucz RAZ i regulujesz zarówno naciągając jak i luzując, co przyy zwykłym kluczu wymaga każdorazowo jego przełożenia na drugą stronę "ząbatki" regulacyjnej.

 

Tak, że do garażu polecam ten klucz "C" choć jest za duży trochę by go wozić na dłuższe wyprawy ze sobą (widziałem też wersję "składaną" ale dalej jest to spory kluczyk...).

 

 

 

LWG

DARc

 

taki właśnie  zakupiłem od kolegi z forum  , duży, ciężki  ale w wersji garażowej dla mnie idealny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.