Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

artua2

S4R custom z piaseczna, zna ktoś?

Polecane posty

Większość osób nie wykorzysta potencjału fabrycznego S4R, a co dopiero mówić po modyfikacjach mechanicznych. 

 

Nie rozpatruje w ogóle w takim porównaniu silnika kategoriach mocy, raczej kultury pracy. Oczywiście zaraz będą głosy ze to ugrzecznione konstrukcje dla amatorów  i że płynnie jadące ducati bez dźwięku suchara to nie Ducati  :)

Edytowano przez arachnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo się zaczyna odwracanie kota ogonem.

 

Nie rozpatrujemy tutaj wartości S4R-a desmoqattro w kategoriach kultury pracy czy innych technicznych aspektów zobligowanych modelem.

Dyskusja zaczęła się od tego że tak zmodyfikowany S4R nie jest więcej wart niż seryjny bo to "tylko" ładne opakowanie.

 

 

Wszelkie porównania do innych modeli czy niezmodyfikowanych sa po prostu niedorzeczne. W zupełnie innej kategorii te motocykle występują.

 

P.S. to nie tylko wartość sentymentalna, chyba że mówimy o wyciętej pilnikiem na imadle osłonie sprzegła. Samo lakierowanie motocykla to czasem wydatek kilku tys zł. A przychodzi taki "kupujący" i chciałby mieć taki motocykl, sika po nogach na jego widok i ręce się trzęsą na myśl o lansie na mieście, ale będzie pitolił o ładnym opakowaniu starego motocykla, co warte nic nie jest. Mimo że chciałby taki mieć to sam nie zbuduje, a cudzego nie chce docenić w finansowym wymiarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja zaczęła się od tego że tak zmodyfikowany S4R nie jest więcej wart niż seryjny bo to "tylko" ładne opakowanie.

 

 

 

Wcale nie   :). Dyskusja się zaczęła od tego, ze ktoś szuka m1100 evo.  Pytanie czy tak zmodyfikowany s4r (i generalnie jak zmodyfikowany by nie był)  jest lepszy niż nowszy  surowy monster, a to już kwestia priorytetów kupującego. Personalnie wolałabym takiego czerwonego z allegro za 25900 ;)

 

Można do 749 wrzucić złota ale nadal sprzedawalny jest w cenie sporo niższej niz gołe 848 :), z tym że trochę inaczej działa to w przypadku monsterów.

Edytowano przez arachnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie, zaczęło sie od tego że Gorzko wrzucił wszystkich w tym mnie do jednego wora drobnych cwaniaczków i gównozjadów targujacych się o wszystko i zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze że wraca merytoryczny poziom dyskucji.

 

Theo nie obrażaj ludzi... bo tym co napisałeś mocno dużo osób obrażasz w tym mnie.

 

 

Nigdzie nie napisałem że targuje się każdy zawsze - pokaż mi to. Jak dobrze wiadomo pisałem w kontekście poważnych zakupów np. motocykla w salonie czy też negocjacji umów biznesowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Theo nie obrażaj ludzi... bo tym co napisałeś mocno dużo osób obrażasz w tym mnie.

 

 

No to jestesmy kwita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie Theodor, zaczęło się od tego ze to ty obraziłeś wszystkich którzy negocjują ceny. W tym twoich aktualnych i przyszłych klientów tym że mieli czelność zaproponować ci negocjacje ceny. To jest obrażanie ludzi z których się żyje. Nikt ci nie zabrania zarabiać (jak dla mnie zarabiaj ile chcesz) ale tez nie broń ludziom się wytargować o cenę. A jeżeli tego nie rozumiesz to juz twój problem. Powtórzę jeszcze raz nie każdy się nadaje do handlu . Pozdrawia drobny cwaniaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu ktoś nie rozumie że moja prywatna opinia jako theodora nie jest stanowiskiem firmy.

Przecież nie dyskutuje tu z nikim w kontekscie jego zdania a jego pracy zawodowej. Ale fakt ze nie jestem tak anonimowym użytkownikiem forum jak znacząca większość forum i przy braku argumentów nie mogę uderzyć w taka merytorykę.

Pozdrawiam kończąc tę dyskusję z mojej strony.

Edytowano przez theodor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

theo kolejny raz nie ma co się przejmować, nie każdy wie ile czasem body kit i nne przeróbki kosztują od  Paolo Tex Tesio

tak na marginesie http://www.bellissimoto.com/PaoloTex.html

 

idąc tym tropem to te szare dziewiątki 999 które są wytawione na allegro to przecie nie powinny więcej kosztować jak 15-18tyś bo taki rocznik mają ..... a że ktoś włożył drugie tyle to nie każdy widzi albo nie chce widzieć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.