Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
Trident

Rzetelny serwis - Trójmiasto, istnieje taki ?

Polecane posty

Witam,

 

Czy ktoś z Was orientuje się, u kogo ze spokojnym sumieniem można serwisować swoją zabawkę, może nie autoryzowany serwis ale ktoś kto zna się na robocie kogo byście polecili z czystym sumieniem ?

 

Ujeżdżam S2r 800 i zastanawiam się, czy jest ktoś sensowny w trójmieście kto mógłby ten sprzęt serwisować ?

 

Ci z Was którzy mieszkają w okolicach Trójmiasta, jak serwisujecie swoje sprzęty, sami wszystko robicie, czy jeździcie po całej Polsce żeby je serwisować i nie mówię tu o duperelach takich jak wymiana płynu hamulcowego tylko większych przeglądach i serwisach.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, Ducati Toruń i nie wstyd się przyznać, że prawie 300 kilometrów w jedną stronę jechałem, by ustawić światła mijania w Multi, bo serwis w zachodniopomorskim jakoś nie ogarniał, więc pomimo gwarancji wolałem uczciwie zapłacić i przy okazji pozwiedzać :razz: 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam serwis Pawła Czentoryckiego na Zwierzynieckiej (to chyba jeszcze Gdańsk), chłop zna się na włoszkach, jest rzetelny i uczciwy, ze spokojnym sumieniem mogę polecić! Sam wożę do niego Mostro z Koszalina, do byle kogo bym taki kawał nie jeździł ;)

Edytowano przez Kicin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Panowie.

 

 

A ja polecam serwis Pawła Czentoryckiego na Zwierzynieckiej (to chyba jeszcze Gdańsk), chłop zna się na włoszkach, jest rzetelny i uczciwy, ze spokojnym sumieniem mogę polecić! Sam wożę do niego Mostro z Koszalina, do byle kogo bym taki kawał nie jeździł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.