Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
Jarek72

Ducati 999 - alternatywa dla przedniej soczewki.

Polecane posty

Chodzi mi  o zmianę soczewki na taką , która  da jaśniejsze światło.... coś ala  Xenon. Wiem, że kiedyś na forum został poruszony podobny temat, ale doszukać się nie mogę......żarówki PIEE?? Ktoś coś słyszał? Pamięta? Widział? Będę wdzięczny za informacje. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam włożone żarówki PiAAI, czy daje więcej światła nie wiem, bo nie mam punktu odniesienia, Rychowe 999 R też ma tak samo....ale nie mam problemu z jazda w nocy, a w Cagivie Elefant 350( M600) mam, dlatego zakupiłem ledy, ale jeszcze muszę rozwiązać problem montażu, a jako, że śnieg i lód u nas, z problemem czekam, aż biała ciulnia zniknie :-)...

 

Pozdr. J-999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy zegar nie będzie wariować od xenona,  bo  KOSO akuratnie fiksują....a ja poza tym jestem, przeciwnikiem ksenona  patrząc z pkt. widzenia kierowcy jadącego z przeciwka.... Wszystkie mnie oślepiają!!! Nawet te fabryczne..... :thumbdown: ... to sytuacja bardzo niebezpieczna np.  drodze pełnej zakrętów...zanim wzrok się przyzwyczai po strzale z ksenona, to mija parę chwil, gdzie nic nie widzę -_- ....nie wiem, mam może wrażliwe oczy....ale taka prawda....

 

 

P.S.

 

 

I zawsze ślę potem na takiego kierowcę ku...y i c....je....

Edytowano przez klekot999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam xenona w multi, światła ustawione tak by nie raziły kierowców, ale dzięki mocy i tak lepiej świecą i więcej widzę w nocy niż przy standardowych h11

 

komputer nie wywala błędów.

Edytowano przez martini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marcin chyba już wie jaki będzie tytuł następnych "Gwiezdnych Wojen" :)   buehehehehe  

Wow! To jakaś nowa technologia :haha ?


Wysłane z pośrodku niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie jestem zwolennikiem xenonów, tych pseudo przynajmniej, ale nowy właściciel dziewiątek chciałby ewentualnie dokonać zmiany oświetlenia.......i to z linka może byłoby odpowiednie rozwiązanie. Miałem takie HIDy w Chevy vanie i usunąłem ze względu na innych użytkowników......to jakaś porażka jest.

Edytowano przez Jarek72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim 749 mam tak, że jak włączę długie to świecą  obie żarówki, czyli krótki i długie, zawsze coś. Potrzebny  tylko dodatkowy przekaźnik i elektryk samochodowy z dobrymi chęciami i podstawową wiedzą. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.