Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

pocisk79

Szukam 1098R w orginale

Polecane posty

Przerabiałem temat. Taniej i zdecydowanie mniej obsługowo będzie kupić Panigale, no chyba że ma być reliktem starych czasów i stać w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przerabialem Panigale....taniej I duuuuuzo fajniejsze jest 1098R ;)

Problem tylko ze znalezieniem czegos zaufanego.

Ja szukam czegos na niedziele a nie do scigania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam właściciela pierwszej R-ki sprzedanej w Polsce, motocykl jest w Warszawie i ma coś koło 2000km przebiegu. Ostatnio wspominał, że "może by sprzedał?". Cena napewno nie będzie "okazyjna" ponieważ nie dość że to 1098R to jeszcze motocykl doposażony jest w "połowę" katalogu Ducati Performance :wink:

Edytowano przez musieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przerabialem Panigale....taniej I duuuuuzo fajniejsze jest 1098R ;)

Problem tylko ze znalezieniem czegos zaufanego.

Ja szukam czegos na niedziele a nie do scigania :)

Taniej na pewno nie jest. Poniżej 17kEuro nie kupisz nic dobrego, za 14kEuro są już 1199. 

Jak ma być to moto na drogę i pod lodziarnię to jak najbardziej, chociaż wtedy celowałbym w dużego dzikusa Streetfightera S którego można fajnie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie mow mi ze dla Ciebie 1098R i Streetfighter S to to samo.....prosze Cie :)

Znalazlem dziadka co ma R, stala w biurze prawie caly czas...zrobil nia 1000km totalny standard za 15k euro.... przepiekna... niby cena tez dobra bo za taka trzeba dac 20..... Poczekam az sie cieplej zrobi i sie przejade...

Wie ktos moze na co trzeba zwrocic szczegolnie uwage przy ogladaniu tego modelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie mow mi ze dla Ciebie 1098R i Streetfighter S to to samo.....prosze Cie :)

Znalazlem dziadka co ma R, stala w biurze prawie caly czas...zrobil nia 1000km totalny standard za 15k euro.... przepiekna... niby cena tez dobra bo za taka trzeba dac 20..... Poczekam az sie cieplej zrobi i sie przejade...

Wie ktos moze na co trzeba zwrocic szczegolnie uwage przy ogladaniu tego modelu?

Jeżeli jej nie kupisz to daj znać może ja bym ją wziął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.