Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
Luk4sz92

Ducati 848

Polecane posty

Witam, ostatnio zainteresowało mnie ogłoszenie: https://www.olx.pl/oferta/ducati-848-CID5-IDgxUD7.html#c14daac638
Jest ponad pół roku na sprzedaż, bo już ktoś na forum w poście poruszył temat tego konkretnego modelu. Dzwoniłem i usłyszałem:

- motocykl wystawiony na prośbę kolegi,

- właściciel w Anglii

- motocykl bez książki serwisowej, ale podali numer VIN,

- motocykl był malowany, przesłano mi na email zdjęcia przed malowaniem i na tych zdjęciach rama jest szara, tutaj już czerwona.

Do Sanoka mam 850 km, więc mam pytania: czy ktoś już oglądał ten model? Kontaktował się z sprzedającym? Co sądzicie o tym konkretnym modelu?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ahhh.. potrzebna pomoc...no jak zawsze...

 

 

Witamy się, uzupełniamy profil... potem pytania...

 

 

 

 

 

ps. może w google co wie dużo sobie napisz zapytanie może ktoś Ci odpowie...

Edytowano przez KAMYK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja szukałem 848 od prawie roku. Odkąd pamiętam to moto jest wystawione.

Do sprzedawcy nawet się nie odzywałem, bo moto wygląda jak składane conajmniej z dwóch (część elementów z EVO, część z normalnej wersji) i bardzo niezadbane.

 

Pamiętaj, że to jest motocykl, którym możesz jechać grubo ponad 200... ja odpuściłem, Tobie również tak proponuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie z Evo ma chyba tylko plastiki i rocznik. Wachacz, hamulce przód, sety wszystko z pierwszej wersji. Więc na moje to jest zwykłe 848 po jakiejś przygodzie, z burdelem w papierach i amorem skrętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam,ponad 1,5 roku temu był wystawiony,niestety wygląd na ulep i coś w tym jest skoro tak długo szuka właściciela.cena zapewne uczyni cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Koledzy też szukam Ducati 848 i byłem już obejrzeć to Ducati. Jest w Sanoku. Moje wrażenia:

1. Malowany cały !!! i to nieudolnie (nawet kable i osłony są z naleciałością lakieru )

2. To jest ewidentny składak przywieziony z Anglii. Według mnie potorówka. Opony ma jeszcze oryginalne z 2011r. Ścięte i oklejone gumą z toru na rantach.

3. Historii nie ma

4. Brak kilku elementów z wyposażenia

5. A i jednak bardzo nieudolnie polakierowany, co widać niestety.

6. Silnik ładnie pracuje to jest fakt. Trudno powiedzieć czy to zwykłe 848 czy EVO ??? (albo rzeczywiście dwa w jednym.)

7. Wszystkie owieski są nieoryginalne (wydaje mi się że potorówki polakierowane)

8. Amortyzator tylny wylany !!!

 

To tyle moich spostrzeżeń. Ja odpuściłem sobie, bo gość nie zejdzie z ceny . Chce 24000zł i tyle.

Szkoda czasu.

 

PS

Jeśli ktoś by wiedział że ktoś sprzedaje, to chętnie przygarnę w rozsądnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku forumowy kolega rzepson miał do sprzedania piękną krwistoczerwoną 848 evo  w super stanie,może nie bardzo tanio,ale w/g mnie rozsądnie wyceniona,zapytaj,może się nie rozmyślił :idea:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku forumowy kolega rzepson miał do sprzedania piękną krwistoczerwoną 848 evo  w super stanie,może nie bardzo tanio,ale w/g mnie rozsądnie wyceniona,zapytaj,może się nie rozmyślił :idea:

Tydzień temu była u nas za kadencji nowego właściciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie z Evo ma chyba tylko plastiki i rocznik. Wachacz, hamulce przód, sety wszystko z pierwszej wersji. Więc na moje to jest zwykłe 848 po jakiejś przygodzie, z burdelem w papierach i amorem skrętu.

W Evo ma 6 KM więcej, (134 do 140) i min. inne zaciski przód, więc nie pisz że to to samo tylko plastiki i rocznik...  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Evo ma 6 KM więcej, (134 do 140) i min. inne zaciski przód, więc nie pisz że to to samo tylko plastiki i rocznik...

 

Chyba kolego mnie nie zrozumiałeś :-) . Oczywiście, Evo ma więcej mocy, inne hamulce itd. mi chodziło o ten konkretny egzemplarz. Jest to niby evo a tak naprawdę ulep bo brak chociażby tych lepszych zacisków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba kolego mnie nie zrozumiałeś :smile: . Oczywiście, Evo ma więcej mocy, inne hamulce itd. mi chodziło o ten konkretny egzemplarz. Jest to niby evo a tak naprawdę ulep bo brak chociażby tych lepszych zacisków.

:thumbup:  :thumbup:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie ma nic co można by zakupić (w rozsądnych pieniądzach oczywiście) Zapewnienia że nie malowany , że nie po ślizgu , że silnik OK, a jak przyjedziesz, to czacha wymieniona i polakierowana, owiewki z laminatu i nieudolnie polakierowane, sprzęgło takie ciężkie że po kilku ściskach ręka odpada (i jeszcze ktoś mówi że tak ma być!!!!) Jakoś w innych pracuje lekko i normalnie

Szkoda ogólnie gadać. Chyba sobie odpuszczę to 848

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie ma nic co można by zakupić (w rozsądnych pieniądzach oczywiście) Zapewnienia że nie malowany , że nie po ślizgu , że silnik OK, a jak przyjedziesz, to czacha wymieniona i polakierowana, owiewki z laminatu i nieudolnie polakierowane, sprzęgło takie ciężkie że po kilku ściskach ręka odpada (i jeszcze ktoś mówi że tak ma być!!!!) Jakoś w innych pracuje lekko i normalnie

Szkoda ogólnie gadać. Chyba sobie odpuszczę to 848

A ile kolega che wydać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po ramie to chyba Evo, tylko zaciski zwykłe nie monobloki.. i to rodzi pytanie czemu?

 

No i kolega musi sobie zadać podstawowe pytanie dlaczego 848... może szuka nie tego motocykla co trzeba...

Od razu ostrzegam, jeśli masz problemy z kondycją ( nie chodzi o byczy kark - tego wymagają cebeerki hahahhaha, tylko bardziej żyła), to szukaj sobie kolego czegoś mniej extremalnego jeśli chodzi o wygodę i pozycję jazdy...

Akurat od 848/1098/1198 mniej wygodny jest tylko seria 748/996/998......

Jak moto ma być na niewielkie okazjonalne przejażdżki ...to może OK. jak nie.... szukaj, ewentualnie Hypcia, lub Monstera....lub "turystycznej" Multistrady. Tak więc aktualnym pozostaje pytanie na co mi motur?

Edytowano przez klekot999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wyglada na "zwykłe" 848. Jedyne co mogłoby sugerować że to evo to uchwyt w ramie pod amortyzator skretu, ale skoro rama przelakierowana to równie dobrze ktoś "przylepił" ten uchwyt.

Evo, poza innymi zaciskami hamulcowymi ma czarny wahacz i czarne pokrywy silnika, różni sie innymi elementami oczywiście ale na fotkach nic nie widać.

 

P.S. skąd w ogóle pomysł że to EVO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po ramie to chyba Evo, tylko zaciski zwykłe nie monobloki.. i to rodzi pytanie czemu?

 

No i kolega musi sobie zadać podstawowe pytanie dlaczego 848... może szuka nie tego motocykla co trzeba...

Od razu ostrzegam, jeśli masz problemy z kondycją ( nie chodzi o byczy kark - tego wymagają cebeerki hahahhaha, tylko bardziej żyła), to szukaj sobie kolego czegoś mniej extremalnego jeśli chodzi o wygodę i pozycję jazdy...

Akurat od 848/1098/1198 mniej wygodny jest tylko seria 748/996/998......

Jak moto ma być na niewielkie okazjonalne przejażdżki ...to może OK. jak nie.... szukaj, ewentualnie Hypcia, lub Monstera....lub "turystycznej" Multistrady. Tak więc aktualnym pozostaje pytanie na co mi motur?

Z tą wygodą nie jest tak źle, myślę że sporo zależy od budowy (ludzia- tak wiem że to nie po polskiemu), fakt że 300 km z postojami na tankowanie jest męczące ale... prezencja moto rekompensuje wszystko  :razz:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem, że jeszcze są ludziska powiedzmy "starego pokroju" ( jak dajmy na to ja), którzy leją na wygody/ niewygody, i jeżdżą w deszcz i śnieg... no ale mamy tez inne czasy, i nie każdemu to co w oko wpadnie i się podoba, będzie pasowało jak siądzie i się karnie...ot i cała filozofia?

 

 

 

 

Teodor a skąd pomysł, że nie był Evo-em?  Ot zagwozdzka... hahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem, że jeszcze są ludziska powiedzmy "starego pokroju" ( jak dajmy na to ja), którzy leją na wygody/ niewygody, i jeżdżą w deszcz i śnieg... no ale mamy tez inne czasy, i nie każdemu to co w oko wpadnie i się podoba, będzie pasowało jak siądzie i się karnie...ot i cała filozofia?

 

 

 

 

Teodor a skąd pomysł, że nie był Evo-em?  Ot zagwozdzka... hahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahahhahah

 

Chciałem napisać że mnie osobiście wygląd tego motocykla rekompensuje wszystkie niewygody  :razz:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.