Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Polecane posty

Witam poszukuję Ducata 848 , nie ma ich sporo na polskich portalach aukcyjnych ,ale te 2 mi się rzuciły w oczy. Co możecie o nich powiedzieć patrząc na zdjęcia , może ktoś był oglądać ? 

 

Nr 1  https://www.olx.pl/oferta/ducati-848-CID5-IDl4fvk.html#4603da8581

Nr 2 https://www.otomoto.pl/oferta/ducati-848-bezwypadkowa-oryginalna-sztuka-nie-r6-r1-ninja-ID6yPVkr.html

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam oba moto nie posiadaja książki serwisowej co prawda właściciel pierwszego pokazał mi rachunki(skany) na klika tyś zł ale żaden nie był z serwisu Ducati ogólnie dużo rzeczy wymienionych że aż dziwne,a drugie moto to gość sprzedaje ale jak twierdzi moto jest jego ale zarejestrowane na kolegę i dalej juz nie wnikałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rejestrowane, od handlarza. Plastiki w złym stanie, rysy dokoła, czacha malowana, leżała na lewej stronie (niegroźna parkingówka) i na prawej (ogon dostał, jest spory odprysk i rysy). Na baku również spore rysy od zamka kurtki i jeden duży odprysk. Plastiki jakby "żółtawe", straciły swój pierwotny kolor. Licznik w milach. Luzy zaworowe ani rozrząd nie był robione, gumy do wymiany. Klamki hamulca i sprzęgła akcesoryjne, ale są w średnim stanie, czarne, porysowane, wychodzi srebrny kolor od spodu. Reszta wstępnie jest ok, z motocykla nic nie cieknie. Jest alarm, power commander, z tyłu zawias ohlins, wydech w ładnym stanie. Trochę ciężko pali. Jutro powinienem wiedzieć więcej bo postaram się o profesjonalne oględziny w serwisie :) Dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to rozumiem byłeś oglądać :) Sprzedawca powiedział, że ktoś we wtorek zabiera go do Ducati na przegląd. Powiedział mi tyle ,że czacha malowana i ten zadupek przerysowany z prawej strony ,a tak to ponoć jest git. To że od handlarza i nie rejestrowane to wiem .  Co do plastików to nic nie mówił,że na lewej stronie jakaś wywrotka była , o jakimś złym stanie lakierniczym tak to nie mówił ... No o kapciach to wspominał ,że do kosza.  Ciekawe , miałem jechać jutro z rana ,ale tak to się chyba wstrzymam ,bo mam spory kawałek. Trochę ma sporo takich dodatków ,które bym obstawiał ktoś zakłada jak śmiga po torze :P  Z tym paleniem to aku słabe czy jak ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, byłem oglądać ale tylko oglądać. Natomiast nie byłem jeszcze w serwisie, dopiero na wtorek się umówiłem więc całkiem możliwe, że to o mnie chodzi :D

 

Najważniejsze aby był mechanicznie w dobrej kondycji i żeby nie wyszły jakieś jaja np. że rdzewieje (moto z UK). Drobne koszty jestem w stanie zaakceptować, ale jak wyjdzie coś grubego to odpuszczę. Co do owiewek to chyba największy minus (wizualnie), niestety średnio z nimi. Sprzedający nie mówił o lewej stronie? Dziwne, na pewno moto miało parkingówkę, myślę że nic więcej, ale parkingówka była, to widać od razu i rzuca się w oczy.

 

Co do palenia to podobno aku nowe, ale alarm jak się uruchomi (przy mnie się uruchomił, chciałem odpalić moto a alarm był uzbrojony) to później może być problem - tak mówił sprzedawca. Może ten alarm swoje ciągnie (ale aż tak?!), a może aku wcale nie jest nowe, albo problem z elektryką (regulator?). Myślę, że to się okaże, sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam tak sie składa że oglądałem tego ducata i  na żywo to już nie jest tak ładnie ogólnie moto zaniedbane serwisu raczej nie widziało,dodatki ma ale cały do malowania,przedni hamulec słaby tylnia tarcza do wymiany okładzin niema i dalej ktoś na tym jezdzi,aku do wymiany i alarm raczej do zdemontowania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledzy tez na niego byłem i odbyłem jazdę testową. Stan po przejściach, handlarz i ma cały garaż innych ducati i im podobnych co składa zimą a sprzedaje pewnie latem. Ja byłem baaardzo zawiedziony teraz widzę że poleciał z ceną w dół, bo tego nikt za te pieniądze nie weźmie. Gość chwali się że akcesoria, które tam są to duży wydatek. Tak ale on może to po dokładał z innych które poskładał albo już się nie dało poskładać.

ODRADZAM !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem i kupiłem, po mocnych negocjacjach :) Moto do odpicowania, ale ogólnie, mechanicznie jest w porządku. Sporo nad nim spędziliśmy, rozebraliśmy prawie wszystko, wyszły różne rzeczy ale nic krytycznego. Na starcie trzeba włożyć w niego ok. 3 tys. zł, a na zimę planuję odświeżyć owiewki (pomalować na oryginalny, perłowy kolor, ładnie je zrobić) i pewnie wypadną też luzy zaworowe do zrobienia. Także mam co robić w wolne wieczory, tymczasem teraz mechanicznie jest względnie ok i można latać. Ducat ma sporo ciekawych dodatków (btw. power commander 5 będzie na sprzedaż, ponieważ go nie potrzebuję no i chyba alarm także). Być może stworzę osobny temat na forum i doradzicie mi co zmienić, odpicować, ale na wszystko przyjdzie czas :) Na razie jestem zadowolony. Teraz mogę powiedzieć, że jestem pełnoprawnym użytkownikiem grupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ten motocykl za poprzeniego właściciela (niedaleko Nadarzyna) i muszę przyznać, że kupiłeś ładnie odpicowanego trupa. Jak ja go oglądałem to miał jeszcze wkłady ohlinsa z przodu, cieknący amor z tyłu, po paciaku na wszystkie możliwe strony, alarm który warjował. Sciągniety z UK bez historii, jako szkoda po ubezpieczalni. Jak dobrze pamiętam wystawiony był za 18,5k ja za 16,5 go nie kupiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenę wolałbym zachować dla siebie. Co do sztuki jaką kupiłem, jeździ prosto i nie ma na niej oznak, że jest to składak więc albo ktoś to dobrze zrobił albo to nie ta sztuka :) Bardziej jednak ufam mechanikowi od Ducati który spędził na nią ponad 3h. Generalnie nie ma tragedii, choć wymaga trochę wkładu z mojej strony. Ode mnie to tyle, jak będzie już po serwisie to powiem coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz, że to ta sama sztuka?

 

Bo widze. Numerów angielskich nie pamiętam. Tak jak napisała Arachnia, co kto lubi, każdy ma inne wymagania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stragan   
Gość Stragan

kaamien wazne ze jestes zadowolony

skoro dla Ciebie była warta uwagi i ją kupiłeś to nie ma teraz co bić piany

samej radości z eksploatacji życze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ten motocykl za poprzeniego właściciela (niedaleko Nadarzyna) i muszę przyznać, że kupiłeś ładnie odpicowanego trupa. Jak ja go oglądałem to miał jeszcze wkłady ohlinsa z przodu, cieknący amor z tyłu, po paciaku na wszystkie możliwe strony, alarm który warjował. Sciągniety z UK bez historii, jako szkoda po ubezpieczalni. Jak dobrze pamiętam wystawiony był za 18,5k ja za 16,5 go nie kupiłem...

No ja też to oglądałem i nawet jeździłem tym. Gość wtedy chciał równe 24000 ostatecznie, a jak pisałem do malowania cały i wiele innych. Aby mnie cieszył, to musiałbym dodać pewnie z 8000zł . Tak on był ściągnięty z Anglii (było to w papierach i nie zarejestrowany u nas jeszcze. Gość ma cały garaż też innych Ducati i im podobnych które nazwijmy to naprawia lub przywraca im jako taki wygląd i stan. Więc można sobie to samemu przemyśleć.

Ja nie kupiłem, bo za dużo bym musiał dołożyć.

Nabywcy życzę udanej ekspluatacji.

Ja szukam dalej.

Pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego Ducata co wstawił NastroAzzuro to proszę ... 24k cały malowany i nawet nie na oryginał ? To za mniejszą kasę stał Ducat Kamienia ,który wygląda jak niebo i ziemia , pełno dodatków i nie z USA ;) 

Edytowano przez skolmal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.