Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
Beras

Wydech do 1199

Polecane posty

Witam jestem świeżo upieczonym posiadaczem ducati przygodę zaczynam od 1199 i mam pytanie chce zmienić wydech na austin Racing tutaj link z tym jak to wygląda http://www.austinracing.com/panigale-1199-1299-s-r-superleggera/43-panigale-11991199r1299rs959gp2-exhaust-systems.html

  bardzo mi się podoba jest ktoś tutaj kto posiada taki wydech i mógłby mi zaprezentować jak brzmi na żywo ? czy mogę go gdzieś w Polsce kupić ? dodam że nie śmigam po torze motocykla używać będę na co dzień i nie wiem czy nie będzie za głośny czy trzeba  pobawić się z jakimiś db kilem ? 

Pozdrawiam :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega we wro ma - <font color='red'>[desmo]</font> urywa... Gang piękny , ale na co dzień nie odważyłbym się... :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dopiero zauważyłem posta .moim zdaniem (subiektywnie bardzo) pod względem brzmienia ..cóż symfonia jak z pustej rury de facto

a głośny to jest ....i to bardzo.

Osobiście nie podoba mi się gang ale to kwestia gustu moja lista przebojów wygląda tak

1 Termignoni

2 Akrap...

3 SC 1 

Edytowano przez Red Rob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.