Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Adam Sobczyk

Ducati Data Analyser

Polecane posty

Cześć,

 

Będę się wybierał po majówce pierwszy raz swoim 848 EVO na tor.

Widziałem w komputerze, że jest opcja włączenia DDA. Przydaje się to do czegoś?

Jest coś w komputerze co przyda mi się na tor? Może jakiś lap timer?

 

Dzięki!

Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laptimer to absolutnie i bezwzględnie najważniejszy aspekt pierwszej w życiu wizyty na torze, podobnie zresztą jak nagrywanie onboardów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laptimer to absolutnie i bezwzględnie najważniejszy aspekt pierwszej w życiu wizyty na torze, podobnie zresztą jak nagrywanie onboardów ;)

Dzięki!

Na torze byłem, ale nie ducatem.

Chodziło mi bardziej o to czy jakiś lap timer jest wbudowany w komputer 848 ( zanim przewertuje na marne 500 stron manuala).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laptimer to absolutnie i bezwzględnie najważniejszy aspekt pierwszej w życiu wizyty na torze, podobnie zresztą jak nagrywanie onboardów ;)

Polemizował bym.

Pierwsza wizyta powinna być poświęcona zapoznaniem się z zasadami jazdy po torze.

Dobre wprowadzenie i kilka kółek za instruktorem.

 

Widziałem już  "kozaków" którzy za pierwszym razem stwarzali realne zagrożenie spowodowane nie tyle brakiem umiejętności jazdy (też) ale brakiem teorii jak się po torze poruszać i co oznaczają znaki.

 

Co do DDA to fajna rzecz. Miałem to w hypku i o ile ktoś umie czytać wykresy to pomaga analizować zachowanie motocykla i jeźdzca..

tu mały screen i to co można wyczytać

19242_full.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polemizował bym.

Pierwsza wizyta powinna być poświęcona zapoznaniem się z zasadami jazdy po torze.

Dobre wprowadzenie i kilka kółek za instruktorem.

 

Widziałem już  "kozaków" którzy za pierwszym razem stwarzali realne zagrożenie spowodowane nie tyle brakiem umiejętności jazdy (też) ale brakiem teorii jak się po torze poruszać i co oznaczają znaki.

 

Co do DDA to fajna rzecz. Miałem to w hypku i o ile ktoś umie czytać wykresy to pomaga analizować zachowanie motocykla i jeźdzca..

tu mały screen i to co można wyczytać

19242_full.jpg

Dzięki kolego właśnie takiej informacji szukałem!

Teraz tylko manual do ręki i szukam jak z tego skorzystać.

 

LwG!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do laptimera,masz go w menu,z tego co pamiętam chyba 20 pomiarów,czasy klikasz przyciskiem od blindowania :mrgreen:  błyśnięcie światłami drogowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś tu szydery nie zjarzył

Hahaha.. zajarzył.. :mrgreen:

 

Marcin, tak, na coś Twoje dane z przejazdu muszą być nagrywane. Ducati dodaje to do motocykli w wersji S.. nie wiem cy wszytkie modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do laptimera,masz go w menu,z tego co pamiętam chyba 20 pomiarów,czasy klikasz przyciskiem od blindowania :mrgreen:  błyśnięcie światłami drogowymi.

I wszystko jasne.

 

Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.