Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
zmosmo

zapach benzyny nad bakiem w M1100

Polecane posty

Czołem

Ostatnio zauważyłem że w okolicy baku czuję jakby trochę zapach benzyny szczególnie powyżej / nad osłoną baku. Poza tym nie ma żadnego widocznego wycieku, wszystko działa jak należy, nic się z moto dziwnego nie dzieje. Tylko ten zapach... Czy miał ktoś może podobną przypadłość lub ten typ M1100 tak ma? Wiem że poprzedni właściciel skorzystał z akcji serwisowej i wymienili mu bak na nowy ok. 2 lata temu. Czy trzeba byłoby odkręcić osłony i zobaczyć czy wszystkie wężyki są na swoich miejscach i czy są szczelne? A może coś jeszcze innego sprawdzić?

Pozdrawiam

Piotrek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zazwyczaj przy wlewie jest ujście otworu odpowietrzającego bak... obstawiam, że to stąd.. :) acz sprawdzenie szczelności, pewnie nie zaszkodzi.

Edytowano przez Gasior

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aaaaa... to się uspokoiłem. Pewnie więc sprawdzę dopiero przy okazji jak będę coś innego dłubał.

Dzięki!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aaaaa... to się uspokoiłem. Pewnie więc sprawdzę dopiero przy okazji jak będę coś innego dłubał.

Dzięki!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

... ale u  mnie nie śmierdzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeden z wężyków od odpowietrzania baku był wypięty. 15 minut pracy i zapach zniknął :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.