Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
picek

Monster s4r Budzyń

Polecane posty

Byłem obejrzeć i główka ramy przyspawana, liczniki rozbite, chłodnica oleju dorobiona i kilka otarć na setach. A oto oferta komisu.

LEŚNA 15 - 64-840 Budzyń, chodzieski, Wielkopolskie (Polska)

533 Wyświetl numer

606 Wyświetl numer

604 Wyświetl numer

Pokaż mapę Pełna oferta dealera

17:15, 4 maja 2017 ID: 6011502895

Oferta od Firmy

Kategoria Motocykle

Marka Ducati

Model Monster

Rok produkcji 2005

Przebieg 24 500 km

Pojemność skokowa 996 cm3

Moc 115 KM

Rodzaj napędu Łańcuch

Typ Silnika Czterosuwowy

Rodzaj paliwa Benzyna

Skrzynia biegów Manualna

Typ Sportowy

Kolor Czerwony

Metalik Tak

VAT marża Tak

Możliwość finansowania Tak

Kraj pochodzenia Niemcy

Zarejestrowany w Polsce Tak

Pierwszy właściciel Tak

Stan Używane

FinanseSprawdź wysokość raty >>

Wyposażenie

Immobilizer

Opis pojazdu

**Największe Centrum Samochodowe w Polsce***

---TWOJE AUTO ---

Ul. Leśna 156 - wyświetl numer - Budzyń (obok stacji ORLEN, przy drodze krajowej nr 11) WIELKOPOLSKA

Prowadzimy zamiany na uczciwych warunkach, sprzedaż naszych towarów odbywa się na najwyższym poziomie.

***

Dana oferta dotyczy:

MOTOCYKL - DUCATI MONSTER S4R 996ccm 115PS - RZADKOŚĆ

 

MOŻLIWOŚĆ ZAMIANY NA SAMOCHÓD OSOBOWY - ZAMIANA NA UCZCIWYCH WARUNKACH

 

DUCATI ZAREJESTROWANE W POLSCE - POLSKIE TABLICE REJESTRACYJNE

 

Aktualne badanie techniczne oraz ubezpieczenie OC

Dowód rejestracyjny plus karta pojazdu

 

Mamy do zaoferowania motocykl Ducati Monster S4R MiVV (tłumik). Posiada 115 KM - jest to jedna z mocniejszych maszyn w tym segmencie. Ubezpieczony i zarejestrowany w Polsce. Technicznie 100% sprawny. Prowadzi się bez zarzutu - nie ma się do czego doczepić. Zewnętrznie jak widać na zdjęciach, prezentuję się bardzo dobrze - SUPER STAN

 

!! BARDZO FAJNY MOTOCYKL Z PEWNYCH RĄK - GODNY POLECENIA !!

 

! FIRMA TWOJE AUTO ZAPRASZA DO OGLĘDZIN ORAZ JAZDY PRÓBNEJ - GWARANCJA JAKOŚCI !

 

UWAGA: nowość MOŻLIWOŚĆ KREDYTOWANIA BEZ BiK nowość

***

Wszystkie zdjęcia są aktualne oraz naszego autorstwa. Samochód dostępny jest na placu.

 

Klient jest dla nas najważniejszą osobą, więc aby oszczędzić jego czas dbamy o każdy szczegół i kompleksowo załatwiamy wszelkie formalności począwszy od sprzedaży, kupna samochodu, dokumentów kredytowych jak i leasingowych, oraz wszelkich wymaganych formalności związanych z autem sprowadzonym zza granicy. Na życzenie klienta również możemy zająć się rejestracją pojazdu.

 

W naszej ofercie znajduje się około 200 samochodów zróżnicowanych cenowo. Posiadamy auta sprowadzone zza granicy od pierwszych właścicieli (prowadzimy współpracę na terenie Niemiec i Francji ze stałymi osobami, z którymi nie było nigdy żadnych nieścisłości oraz niedomówień, auta są zadbane, sprowadzane od osób prywatnych).

 

Na każdy samochodów zakupiony w naszym Centrum Samochodowym zostaje wystawiona faktura VAT-MARŻA na podstawie, której są zwolnieni państwo z opłaty skarbowej (pozostaje tylko i wyłącznie opłata związana z przerejestrowaniem pojazdu w wydziale komunikacji).

 

Firma TWOJE AUTO posiada własny program gwarancyjny. Z chwilą zakupu samochodu otrzymują Państwo od nas gwarancję techniczną. Posiadamy własny serwis , gdzie dokonywane są ewentualne naprawy.

 

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego.

 

ZAPRASZAMY

TWOJE AUTO

Kod: Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

https://www.otomoto.pl/oferta/ducati-monster-gwarancja-996ccm-115ps-monster-s4r-tlumik-mivv-sprawdz-zamiana-ID6yPEv7.html

 

I chcą za to 20 tys. ???

 

Chyba muszę cenę swojego podnieść na powyżej 20, bo może za nisko dałem i ludzie się boją :P

 

Szczerze znając problemy serwisowe i koszty utrzymania Ducati nie kupiłbym motocykla poza forum.

 

Z drugiej strony kupiłem kiedyś "forumowe" Subaru. Na szczęście po lekkiej perswazji udało mi się oddać ten złom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest tak zgrana historia jak świat. każdy kupujący chce nowe w cenie starego, każdy szuka ideału w cenie złomu. jak sprzedajesz za 25tyś to mówią że cena nierealnia bo średnio na allegoooo stroją po 18tyś jak sprzedajesz za 18tyś to przyjezdzają i oczekują stanu  za 25tyś... handlarze to czują więc wypisują bajki o serwisowanych nieużywanych sztukach z symbolicznym przebiegiem w cenie poniżej rynkowej wartości... kupowanie w tym kraju używanego auta lub motoru to dramat. 

Edytowano przez mioo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie cena powalajaca na kolana za tak "zadbany" egzemplarz.

 

 

https://www.otomoto.pl/oferta/ducati-monster-gwarancja-996ccm-115ps-monster-s4r-tlumik-mivv-sprawdz-zamiana-ID6yPEv7.html

 

I chcą za to 20 tys. ???

 

Chyba muszę cenę swojego podnieść na powyżej 20, bo może za nisko dałem i ludzie się boją :P

 

 

Ja na nie chce sprzedac mojego S4R...ale w porownaniu do tego przypadku (rozbite zegary, spawana glowka ramy) to za 25 tys. mojego S4R bym w zyciu nie oddal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne ogłoszenie z okolic Chodzieży (Wielkopolskie) - zagłębia szrotu sprowadzanego i wyklepanego ze śmietników :/ Handlarze z Chodzieży nawet rejestrują swoje sprowadzone złomy w Poznaniu, Pile i innych "pobliskich" miastach bo nikt już z Polski nie chce od nich kupować tego szrotu. Zapracowali sobie na tą opinię.

Radzę trzymać się od tych okolic z daleka jeśli chodzi o "okazje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.