Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

yarek

Planowany zakup panigale. Tylko które?

Polecane posty

Witam, 

 

Jak w temacie planuje zakup panigale. Chodzę już tak kilka dni .... a może tygodni .... rozmyślając za i przeciw poszczególnych modeli. 

Budżet: ok 80 tys. także rozważam 1199, 1199S, 959. 

 

1199 za 80 tys. można kupić w miarę "świeży" rocznik, z całkiem dobrym wyposażeniem ( na otomoto 60 tys 2013). 

1199S widzę na otomoto dwa stoją, Czerwone z Wawy wyposażone całkiem fajnie, no i to seryjne wyposażenie, ale rocznik mnie przeraża. 

959 wiadomo nowe, ale gołe. 

 

Dodatkowo dylematem jest obawa czy na 1199 nie będę się męczył na lotce wokół komina. Przesiadam się z 848, a czytałem, że 1199 na mieście się po prostu nie sprawdzają. 

Na tor jeżdżę sporadycznie, ale jeżdżę. 

Wiem, że to mój wybór i nie szukam wśród Was osoby która mi doradzi co wybrać, ale prosiłbym o opinie posiadaczy 1199 jak tym się kołuje wokół komina ;). A może jest ktoś kto się przesiadł z 1199 na 959 i może powiedzieć więcej. 

 

Pzdr.

Jarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie końca to o co pytasz ale: czasem zdarza się fajna sztuka 1299 w dobrej cenie(była kilka miesięcy temu piękna sztuka w Toruniu)-tym moto nie będziesz się męczył wokół komina. Jeśli miałbym osobiście wybierać poszedłbym bardziej w kierunku nowej 959(choć kominy ma niefajne i w porównaniu z 1199 brakuje jej trochę mocy) niż używanej 1199-no chyba ze masz pewność ze była dobrze traktowana. Poza konkursem pozostaje również nowy Supersport, ale...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dysponujac takim budzetem jak Twoj nigdy nie kupilbym uzywanego motocykla. Jest to zbyt ryzykowne, bo nigdy nie wiesz na co trafisz. Poza tym dochodzi jeszcze utrata wartosci i sprawa gwarancji producenta,

ktora chroni Cie przed dodatkowymi kosztami przez nastepne 2 lata. Moja 1299 byla na sprzedaz w Toruniu w podobnych pieniadzach, takze na Twoim miejscu nawet bym sie nie zastanawial nad uzywana 1199.

Tak jak kolega wyzej napisal ten motocykl Cie nie zmeczy po miescie, a pozycja za kierownica jest inna niz na 1199 - duzo wygodniejsza. Ponadto 1299 jest wolna od wiekszosci wad/problemow, ktore trapily poprzedni model.

 

Pozdrowienia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W najbliższym czasie mój znajomy będzie sprzedawał 1199S, cena powinna się mieścić w twoim budżecie. Jak będziesz zainteresowany to daj znać na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klamka zapadła. 959 zaliczkowane .... wygrał ..... kolor  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:  .... miałem biały w 848 i taki też chciałem ;). Może nie za mocny, ale na nim jeszcze doszlifuje technikę na torze ..... oczywiście po dotarciu :D. 

Dzięki za opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klamka zapadła. 959 zaliczkowane .... wygrał ..... kolor  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:  .... miałem biały w 848 i taki też chciałem ;). Może nie za mocny, ale na nim jeszcze doszlifuje technikę na torze ..... oczywiście po dotarciu :D. 

Dzięki za opinie :)

Bardzo dobry wybór. Tak jak napisałem Ci wcześniej...z tym budżetem zakup używki, to pomyłka.

Gratulacje, będziesz Pan zadowolony!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.