Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Gasior

Nowe SSy?

Polecane posty

Moi drodzy - zauważyłem, że bardzo bez echa odbiła się ostatnia prezentacja Supersportów Ducati (to czy to naprawdę są SSy to kwestia dyskusyjna).

 

powiedzie proszę - czy ktoś ma? korzysta? Testował?

Jakie są Wasze opinie? 

(bardziej bym co prawda wrzucił ten post na grupę STków... no ale tak nazwali ;-) )

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Polsce jeszcze na drodze nie widziałem i niestety nie miałem okazji pojeździć, ale opinie wyczytane na zagranicznych forach są bardzo obiecujące. Napewno jest/będzie opcja przetestowania moto w Ducati Toruń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Polsce jeszcze na drodze nie widziałem i niestety nie miałem okazji pojeździć, ale opinie wyczytane na zagranicznych forach są bardzo obiecujące. Napewno jest/będzie opcja przetestowania moto w Ducati Toruń.

 

a szkoda, bo bardzo jestem ciekaw opinii - w końcu już w zeszłym roku były dostępne teoretycznie (acz fakt, że na zachodzie dopiero zaczynają się pojawiać).

Przeglądając prasę i opinie testerów (głównie z USA) nawet nie jestem w stanie znaleźć chorób wieku dziecięcego. 

Ot taka ciekawa hybryda 3 różnych modeli. Trochę jakby ktoś się klockami bawił w Bolońskich laboratoriach ;-)

 

Jeśli ktoś będzie mieć dostęp do tych motocykli, to dajcie znać - zwłaszcza jazdą testową byłbym zainteresowany.

dzięki za odpowiedź Maska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. a wiecei co trzeba zrobi,żeby się na jazdę próbną umówić? jakiś zastaw się zostawia? karta kredytowa/gotówka? jak to działa? nigdy nie korzystałem szczerze mówiąc....

 

No i nie mogę się doczekać jak pojawią się na rynku wtórnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gasior, zapraszam Cię na DESMOMEETING, być może nowości Ducati będą dostępne akurat. Potestujesz do woli.

Mnie osobiście bardzo podoba się sylwetka, jak zawsze agresywna i dynamiczna...

Edytowano przez martini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gasior, zapraszam Cię na DESMOMEETING, być może nowości Ducati będą dostępne akurat. Potestujesz do woli.

Mnie osobiście bardzo podoba się sylwetka, jak zawsze agresywna i dynamiczna...

 

No ja wiem Martini, wiem.... ino ślub mam w tym czasie. tak jak rozmawialiśmy, miałem cichą nadzieję, że terminy się nie pokrywają, jednak cóż - nie wypada mi odmówić :(

A bardzo miło wspominam poprzedni desmoropi.... :DD więc może na kolejnym (już na SS??)  Się zobaczymy albo desmoendzie?

pozdro! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wam wogóle wygodnie jest na tym nowym SS? bo mnie wkurza wydech przez który przeszkadza w ułożeniu stopy na podnóżku z prawej oraz wystające kawałki ramy wbijające się w kolana - jakbym nie próbował to było mi niewygodnie.

 

- wygląd mi się podoba ale ergonomicznie mocne rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystająca rama, która idealnie wbija się w kolana to jedyny minus jaki znalazłem. Natomiast kolega, który jeździł po mnie już był zadowolony, kolana idealnie wpadały mu w bak (jest wyższy, ja mam 172cm). Poza tym bajka, prowadzenie pewne, hamulce mocne, wygląd ponadczasowy. Niesamowicie zwrotny i dał mi znacznie większą frajdę niż Monster 1200S (nie hejtujcie, tak było i nic nie poradzę). Nowy SS nie może się nie podobać. Jeżdżę 848 i już mnie kręgosłup boli, brakuje mi wygody. Od ostatniego weekendu (dni otwarte Ducati w MotoMio w Krakowie) zacząłem zbierać na SS'a. Mój nowy nr 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.