Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
SCHNNAZZI

Problem z rezerwą paliwa i delikatnym szarpnięciem

Polecane posty

Wiam kolego. Jak w temacie. Mimo pelnego baku rezerwa raz mi sie pali a raz nie. I czasami potrafi moto szarpnac tak jakby paliwo na ulamek sekundy odcielo. Czasami tez potrafi strzelic w wydech. Opisuje wszystko bo moze ma to jakąs zaleznosc. Panowie od czego zacząc i jak rozebrac zbiornik od góry? Poodkrecalem wszystkie sruby ale ten dekiel nadal ani drgnie. Jak to wyjąc? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podbijam temat. W moim M600 kontrolka rezerwy cały czas się świeci. Czy przeczyszczenie czujnika coś może pomóc czy w grę wchodzi tylko wymiana na nowy? I czy są jakieś takie czujniki pasujące do monsterów w jakiś innych marek? Dedykowanego nie mogę nigdzie dostać. 

Pozdrawiam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Proud napisał:

Podbijam temat. W moim M600 kontrolka rezerwy cały czas się świeci.

Hej. Najprawdopodobniej masz walnięty czujnik i już nic mu nie pomoże. W poprzednim motocyklu w obudowie czujnika wlutowałem termistor i działał jak w yamaszce albo innym suzuki (szukaj termistor daewo lanos matiz).

Można z tym żyć- wypnij go z wtyczki i patrz na wskazania drogomierza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Post wyżej opisuje moj problem z rezerwą. Wspomniany wyżej czyjnij wymieniłem na używany ale zakładam, że sprawny. Po zalaniu 5 litrów benzymy kontrolka nadal się świeci i tu powstają moje pytania. 

1. Czy rezerwa jest większa niż 5l?

2. Czy kable mogą być jakoś źle podłączone co sprawia, że kontrolka się świeci? 

3. Czy przy zegarach może być coś źle podłączone co daje taki efekt?

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.