Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

zyku

Monster prośba o weryfikację

Polecane posty

Witam

Chwilę jestem już zarejestrowany na forum, ale do tej pory tylko czytałem. Przyszedł jednak czas na zakup Monstera i stąd moje pytanie i prośba o ewentualne zweryfikowanie. Motocykl kupiony przez obecnego właściciela w ubiegłym roku od któregoś z członków klubu Ducati z Mysłowic. Może ktoś tutaj zna ten egzemplarz, ewentualnie jest w stanie coś powiedzieć na podstawie tego ogłoszenia?

https://www.otomoto.pl/oferta/ducati-monster-okazja-ducati-monster-dark-620ie-rizoma-naked-prywatnie-ID6yPCDW.html#eb497abb6c

Będę wdzięczny za wszelkie komentarze.

pozdrawiam

Grzesiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie zamontowany rolgaz :) ale może dlatego, by linka była nie tak bardzo wygięta...

Pomalowane sety, ale dobrze to wygląda, chromowane nakładki na zegary to bukieciarstwo, blee...

Jeśli faktycznie serwisowany w DBB, to może warto się zainteresować, w EuroRiderze będą mieli jakieś dane na jego temat.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zegary wymienione podobno dlatego, że w starych pękła szybka. Zastanawia mnie też ta niezbyt ładnie puszczona i zaizolowana wiązka przewodów.

Myślisz, że można tak po prostu zapytać w EuroRiderze i jest szansa, że udzielą informacji?

pozdrawiam

Grzesiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, myślę  że  można  tak zrobić , ponieważ  jeśli  euro rider odmowi, to bedzie bardzo nie ładnie... A taka opinia o motocyklu,  który u nich był serwisobany,  leży   w obupulnym interesie sprzedajacego i kupujacego...   Mozesz udac sie tam na ogledziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem że zrezygnowałeś, więc życzę udanego wyboru, zanim kupisz pooglądaj osobiście kilka sztuk tak dla porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.