Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
lukaskil

Monster 821 vs Monster 1200 vs MT-10

Polecane posty

Panowie, trochę przeliczyłem się finansowo i niestety trudno będzie dosiąść Monstera 1200 w najbliższym sezonie. Co za tym idzie opcje są dwie albo 821 albo czekanie sezon dłużej. Wszystkie porównania znam jednak jedno mnie jeszcze ciekawi jak wygląda wielkość 821 w stosunku do 1200. Miałem już tutaj jeden temat w którym ustaliliśmy, że 1200 jest zdecydowanie największym z dotychczasowych Monsterów (chodzi o gabaryt). Jak na jego tle wypada 821? Nie ukrywam, że po głowie chodzi mi też MT-10 jednak tutaj wybór w stylu pogoń za stylem i marzeniem z dziecinstwa (Monster 821) czy mocą (MT-10). Patrząc po zdjęciach MT-10 jest na prawdę sporym sprzętem, zapewne owiewki robią takie wrażenie, ale z drugiej strony moc mocą a szary transformers z neonową felgą zaprojektowany jak modny trampek to nie czerwono krwisty Monster. :)

Edytowano przez lukaskil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej udać się do salonu tam stoją obok siebie 821 i 1200 i będziesz wszytko wiedział,  a w sprawie MT-10 zajrzyj na inne forum bo tu są tylko ducaty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Monsterze 821 będziesz wyglądał normalnie i mocy Ci starczy spokojnie. Ponadto  więcej uwagi będzie przyciągał Monster niż MT-10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Silnikowo i biorąc pod uwagę wyposażenie oczywiście 1200 wygrywa, jak porównałbyś wielkość? Ile masz wzrostu? W grę wchodzi jestes Streetfighter ale no hehe to troszkę starsza, bardziej radykalna konstrukcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

821 ma malo miejsca na stopy, nisko podnozki poza tym bez wiekszych wad.  1200 R to w ogole inna bajka i inny motocykl.  Jesli mialbym wybrac pomiedzy to 1200s 2017 tylko a jesli w gre wchodzi dodatkowo jazda po torze to 1200R (chociaz ja juz teraz tylko R)

Tu wrzucilem recenzje 1200r po przejechaniu 10 tys km 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=472542303145099&id=457153858017277

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.