Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

mlody

side stand nie działa

Polecane posty

witam wszystkich

Panowie jak w tytule tematu, nie wyświetla sie na liczniku kontrolka "side stand"  ponadto czujnik przy stopce  bocznej musiałem odkręcić ponieważ przy wbiciu biegu silnik gaśnie.  proszę o jakieś podpowiedzi,sugestie,

dziękuję

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz uszkodzony czujnik bocznej nóżki - tyle, że sam sobie odpowiedziałeś ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że wg serwisu Ducati ten przełącznik jest skonstruowany jako nierozbieralny i wymieniany w całości a nie serwisowalny... = koszt. Ale ja pewnie i tak spróbuje rozbierać jak u mnie zacznie szwankować.

O ile pamiętam, jest tam przy nim kostka jakaś łącząca - może coś tam nie styka a sam przełącznik stopki jest jeszcze OK?

Niby on tam pracuje w dość słabych warunkach (bród/woda), ale po to ma szczelną konstrukcję i (chyba) magnetyczny kontaktron by zanieczyszczenia mu nie szkodziły, ale serwisant Ducati mówił mi, że dość często jednak padają :(

LWG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie naprawisz - temat przerobiony.... Wyciera się jedna z ścieżek i <font color='red'>[desmo]</font>.

Ale nie ma tragedii - zamiennik dobrego producenta to wydatek lekko ponad 60zł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli jak wymienię nowy czujnik side stand ,to na liczniku pojawi się informacja o stopce bocznej?

7 godzin temu, cinek78 napisał:

Ale nie ma tragedii - zamiennik dobrego producenta to wydatek lekko ponad 60zł..

gzie mogę kupić taki zamiennik?

Bardzo dziękuje za informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.