Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
TomTom

Monster S4rs 2008r

Polecane posty

Witam,

Sprzedaję mojego Monstera S4rs, przyszedł czas na coś turystycznego..

Sprzęt bardzo doinwestowany (sporo Rizomy, światła ksenon/diody, kierownica clip on..), dużo by pisać, co niektórzy z forum znają maszynę, zakupiony od forumowicza, w moich rękach od 3 sezonów.

Serwisowany na bieżąco (minimum każdej zimy), dostaje wszystko co najlepsze, nie ma mowy o żadnych oszczędnościach.

Stan oceniam na bardzo dobry jak nie wyżej, na pewno będzie jeszcze dłuugo bezawaryjnie służył kolejnemu właścicielowi.

W połowie sezonu zrobiony serwis zawieszenia, założone nowe oponki m7rr (3000km), kilka dni temu wrócił od Dziadka Cinka ;) - na koniec sezonu zrobiony serwis olej, filtry, przegląd. Gotowy do jazdy!

Dla zainteresowanych szczegóły na telefon bądź maila. Cena 39000zł

 

Pozdrawiam

TomTom

609098220

[email protected]

IMG_6486.JPG

IMG_6496.JPG

IMG_6494.JPG

IMG_6484.JPG

IMG_6502.JPG

IMG_6500.JPG

IMG_6492.JPG

IMG_6503.JPG

Edytowano przez TomTom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Tom Tom,

wszystkiego desmo w Nowym Roku!

czy oferta jeszcze aktualna? pytam gdyż znajomy szuka (wprawdzie) S4R, ale mysle że RS będzie lepszą opcja :)

proszę daj znać w chwili wolnej oraz jak możesz prześlij krótka historię odnośnie motocykla na [email protected]/ wyślij link jak gdzieś jest w necie.

dzinx za pomoc, pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alpy zrobione, zdecydowanie czas na coś turystycznego.
Trochę mniej oponki z tyłu, trochę mniej klocków z przodu..

Aktualna cena 36.900 zł
tel. 609 098 220

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak cena spada w takim tempie to ja czekam do czerwca i na rozpoczęcie sezonu i za 10000 go wezmę.

A wstaw go na eBay.de lub inną zagraniczną stronę liczę że pójdzie szybciej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam miejsca na dwa motocykle, to drogi sprzęt, nowe pokolenie woli kupić nowego monstera za 30k ;)

Luuuz, do 10k zejde jeszcze z początkiem lutego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia ‎2019‎-‎01‎-‎08 o 17:38, picek napisał:

Jak cena spada w takim tempie to ja czekam do czerwca i na rozpoczęcie sezonu i za 10000 go wezmę.

A wstaw go na eBay.de lub inną zagraniczną stronę liczę że pójdzie szybciej .

Ściągam trochę starej "japonii" od fryców a przez chorobę obserwuję trochę ich rynek używanych Ducati. Ogólnie jest drożej. RS-ów jest mało 2/3 sztuki, najczęściej bez fajerwerków. Ceny startują od okolic 8000 euro.

Jeśli będziesz zainteresowany wystawieniem swojego moto tam pisz na priv lub dzwoń. Może będę mógł pomóc w wystawieniu moto w DE.       

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info!

Mam aktualnie wystawionego Monsterka na mobile.de od dwóch dni i jest spore zainteresowanie mimo że wypociłem tam opis w języku Polskim :)

 

Zobaczy się

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, TomTom napisał:

Dzięki za info!

Mam aktualnie wystawionego Monsterka na mobile.de od dwóch dni i jest spore zainteresowanie mimo że wypociłem tam opis w języku Polskim :)

 

Zobaczy się

 

 

Jak potrzebujesz to po niemiecku pisz - przetłumaczymy Ci.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, JB80 napisał:

Podsumowując wątek: szanowni koledzy możecie obejść się smakiem :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Dobrze że moto zostanie tu.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również bardzo się z tego cieszę. Niemiec nadal atakuje mnie o ten motocykl, ale jak miał okazje to marudził, że jeszcze mu za drogo.

Bardzo się cieszę, że jeszcze dwa tygodnie sobie na niego popatrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógł nie sępić EUR i się decydować jak była możliwość, a tak będzie jeździł u nas :) Nie, żeby mi jakoś przykro było z tego powodu :8_laughing:

Napatrz się, przytul, czule pożegnaj, a ja idę negocjować dodatkowe miejsce w garażu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.