Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

mlody

Termignoni

Polecane posty

witam, Panowie poszukuję  przedniego kolektora wydechowego termignoni wychodzącego z cylindra "horizontal" . Podzwoniłem w kilka miejsc i sprzedają tylko całe układy wydechowe. Może znacie jakąś firmę?

pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A do czego??

Pewnie Diavel.

Bardzo wątpię , żebyś znalazł. Najlepiej będzie kupić ori , pomalować na matt i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo oddać do magika od wydechów, jak masz w okolicy. Ja robiłem swój w Konstancinie pod Warszawą. Facet robi cuda z wydechami, zrobi lepszy niz oryginał ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co?? Rury są niemal identyczne - nieco inny kształt.

Kup ori kolanka , pomaluj na czarno, daj swoja końcówkę i będzie git...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na forum - było....

Chłopaki komuś sprawdzonemu na Śląsk wysyłają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On 11/7/2017 at 6:55 PM, mlody said:

tak cinek do diavla chyba dzwoniłem do Ciebie w tej sprawie

a da radę pospawać termignoni z oryginalnym kolektorem ,jakby z dwóch zrobić jeden?

Tak dla pewności to możeby warto się upewnić bo same kolektory termignoni maja nieco większoszą średnice niż OEM  (dla lepszego przepływu jak to w wydechu typu racing) wiec kawałek OEM moze nie pasować do reszty średnica na polaczeniu....chyba ze większa średnica jest tylko na odcinku środkowym a końcówki są ponownie zmniejszone do rozmiarów takich samych jak oryginały fabryczne. Tego nie wiem :(

Kształt tez jest lekko inny ale może da się ustawić kawałki tak by pasowały mimo tego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko podpowiem: współczesne akcesoria Ducati Performance posiadają własny katalog części zamiennych. Każdy układ wydechowy dostępny jest również w oddzielnych elementach. Najlepiej sprawdzić u źródła zanim zaczyna się szukać alternatywnych rozwiązań.

 

Oczywiście Motowydech w Konstancinie to dobre miejsce, Robert jest w stanie ogarnąć większość problemów z uszkodzeniami czy modami układów wydechowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miki miał matowe kolektory w swoim Diavelu. Szły do ori wydechu ale jak już ustalisz czy podejdą pod Termosa to napisz do niego i podpytaj. W jego Diavelu wyglądało to bardzo dobrze.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.