Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
Asty

Skradziono naszemu koledze kris3m MTS podczas MotoMikołajów

Polecane posty

WAŻNE! Podczas Trójmiejskich MotoMikołajów skradziono dzisiaj naszemu koledze -kris3m-białą Multistradę 1200S 2015! Dużo dodatków-patrz zdjęcie: tłumik termignoni, ledowe kierunki z tyłu, gmole touratecha, paski na felgach, akcesoryjne pokrywy zbiorniczków, itp.  Gdyby ktoś coś słyszał, to proszę o kontakt z kris3m (telefon poniżej w linku):  https://www.facebook.com/events/129944204323163/permalink/145328582784725/  Do końca nie wiadomo, czy wrzucili na busa (mało miejsca, bo wiele motocykli było ponoć), czy posłużyli się trasmiterem do przekazywania sygnału, służącym do wzmocnienia sygnału z oryginalnego kluczyka i byli przebrani za MotoMikołajów! Krzysiek wrzuci vin motocykla i numer silnika niebawem.  Informacja idzie do wszystkich serwisów Ducatii ale jak możecie, to wrzucajcie na grupy typu polatanki, "kupię-sprzedam" i  na swoich profilach, itd. To straszne <font color='red'>[desmo]</font> jest, by tak wykorzystywać tego typu akcje! POMÓZCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co, kris3m. To może spotkać każdego z nas, więc nie wolno, nie należy i nie przystoi pozostawać obojętnym. Miejmy nadzieję, żę złodzieje z powodu nagłośnienia odpuszczą i gdzieś porzucą-piszcie, gdybyście zauważyli, bądź skontaktują się, bo i tak bywa.  Dawajcie na Fb i gdzie profile macie. A Ty Krzysiek bądź dobrej myśli, wszak wszyscy wyciągnijmy wnioski, bo ludzie myślą, że mnie to nie dotyczy, mnie to nie spotka, ale to jak z chorobą, która nie wybiera... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Asty - skopiowałem Twój post i wrzuciłem na Forum BMW.

Trzy razy czytałem i nie dowierzam... powodzenia w poszukiwaniach.

Wysłano z pośrodku niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki w imieniu Krzyśka. Zastanawiające jest to, że mało w białym kolorze w naszym kraju się sprzedało MTS 1200S rocznik 2015, więc na części, na wschód czy gdzie?! A może złodzieje brali najbardziej wypasioną sztukę?! Niemniej numer silnika też zostanie ujawniony. Macie pomysły na co, po co i komu MTS 2015 "biała"?!  Skurwysyńt., by przebrać się za MotoMikołaja(pewnikiem) i zajumać motocykl.  Kodeks Hammurabiego się kłania w tym  i wszelkich przypadkach kradziejstwa! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że w tym porąbanym kraju za samosąd na takim ścierwie można dostać więcej niż za samą kradzież :/ Poszło info na mój FB, mam kilku znajomych którzy prężnie handlują motocyklami i żadna dodatkowa sztuka Ducati (szczególnie taka) im nie umknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no a może jakiś monitoring sprawdzić  ze straży miejskiej lub jakiegoś banku lub innej firmy raczej coś szukać w tym kierunku moze to wyjechało o własnych siłach a może na busa wsadzone zawsze jakiś punkt zaczepienia by był ale znając życie moto dopiero pewnie dziś wyjedzie z miasta raczej teraz jest gdzieś w okolicy pier.do.lnięcia

Edytowano przez NastroAzzurro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kris3m ogarnia to. Informacje, jak to bywa w takich przypadkach są różne.  Udostępnijcie gdzie możecie. Zarzucam jeszcze raz link: https://radiogdansk.pl/wiadomosci/item/69351-skradziono-motor-jednego-z-uczestnikow-akcji-mikolaje-na-motocyklach-policja-prosi-o-pomoc  Udostępniłem, gdzie tylko mogłem.  Dzięki za pomoc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A cokolwiek na temat tej kradzieży wiadomo? Na kołach odjechali? Bo jeżeli tak to jestem ciekawy jak to zrobili?? Nie zostawiałeś moto ostatnio w jakimś "warsztacie" gdzie sczytali pin kompem?  Albo przypomnij sobie czy się ktoś nie kręcił koło Ciebie/Twojego kluczyka z jakąś walizką teczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Ja pier...le, WSPÓŁCZUJE!!!!!!  Kris3m jesteśmy z Tobą! daj znać co i jak...

Post udostępniony dalej na Fb.

Też mam 2015. Czy wiadomo jak "juma" się MTS? klasyka (walizeczka) czy jest znany jakiś specjalny patent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i dziękuje za wsparcie. Jest monitoring ! analizuja go od niedzieli , nie powiedzieli mi z jakim skutkiem ( policja  ) pare osób dzwoniło z różnymi informacjami które zauważyły bądz nagrały na kamerkach ale są one często sprzeczne. Generalnie brak mi słów pojechałem na te impreze dla dzieciaków 10 -ty raz i .....

na pewno wyciągne wnioski tylko jak mamy się zabezpieczać ? z łańcuchem na motomikołaje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek, a alarm miałeś zamontowany/włączony?

Może bez łańcucha, ale blokada na tarczę jako zabezpieczenie mechaniczne?

Wysłano z pośrodku niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to zawsze mawia mój tata..." synu to dziki kraj jest.." I niemal każdego dnia dostaje potwierdzenie w  mniejszym lub większym stopniu, że tak jest... To moja Ojczyzna i mój kraj ale skur...a nie brakuje.

   Technicznie aby moto rozłożyć i odjechać musieli posłużyć się sprzętem z pobliskiego auta więc może jakiś monitoring, kamery... w pobliżu.  Przecież ktoś musiał coś zauważyć co i tak będzie niełatwe do namierzenia.

   Pozostaję w nadziei, że moto odnajdzie się w szybkim czasie i tego życzę.

  Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich . Na dzień dzisiejszy nie ma za dużo dobrych informacji, na pewno motor skradziono na kołach !!

Gizzy- przyznaje alarmu nie miałem ( włączona blokada kierownicy - nawyk) , na co dzień używam blokady na tarczę abusa ewentualnie w komplecie z łańcuchem (ciężkie cholerstwo    ), ale tam było 1100 motomikołajów !!!!. wiem jedno , musi być alarm który wyje , może to zwróciłoby czyjąś uwagę w tym tłumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie to ma znaczenie czy ktoś ukradł ci za pomocą walizki, skanera czy łamaka do zamków lub śrubokręta.

Jeden ch..... . Znaczenie żadne. Nie było elektroniki tak samo kradli. Jest zabezpieczenie jest ktoś kto je wcześniej czy później złamie.  Motocykl jest tak zbudowany że jakie by nie miał zabezpieczenie to można go i tak ukraść - przetoczyć./przenieść. Te nasze blokady na kierownicy to dla silnego faceta to robota na kilka sekund.  W garażu można się posiłkować łańcuchem - który też nie jest idealny. A tak to co jeździć z łańcuchem i kulą jak skazaniec u nogi.  Na końcu zawszę zostaje AC ( jest drogie ale pewne - nawet jak by się TU migał) 

Miałeś pecha i tyle. Mam nadzieje że ci się uda odnaleźć.

A powyższego posta niech admin skasuje - dla dobra ogółu lub usuń link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie , chociaż odbiegam trochę od tematu, to nasze "pisanie"w tym poście, widzą wszyscy niezalogowani na forum, hmm... Może Drodzy Adminowie warto coś z tym zrobić, a chociażby w tym dziale?  Mam nadzieję, kris3m że jednak się znajdzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Asty napisał:

No właśnie , chociaż odbiegam trochę od tematu, to nasze "pisanie"w tym poście, widzą wszyscy niezalogowani na forum, hmm... Może Drodzy Adminowie warto coś z tym zrobić, a chociażby w tym dziale?  Mam nadzieję, kris3m że jednak się znajdzie. 

Może warto nie pisać wszystkiego, tak zwyczajnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.