Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
Kali

Diavel

Polecane posty

Ja jestem właścicielem tego Diavela i zawsze zastanawiam się czy nie prościej osobie zainteresowanej po prostu zadzwonić do właśsciciela - w tym przypadku mnie :)  i poprosić o rzeczowe informacje???

    Nie bardzo rozumiem taką strategię zakupową ale  może jeszcze kiedyś zrozumiem...:)

 Pozdrawiam wszystkich...:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@givrnchy31 zapewne zawsze chodzi tylko o jedno. Jeśli ktoś już był, to ja zaoszczędzę czas. Tylko najpierw musiał ktoś już obejrzeć ten motocykl.

 

Ja się zniechęciłem, bo nie przesłałeś mi numeru vin, gdy o niego prosiłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nie zawsze dysponuję czasem z racji pracy aby spełniać zachcianki wszystkich dzwoniących... jeden prosi o nr. Vin i oferuje 35 w ciemno, drugi prosi o ksero książki serwisowej a kolejny o nr. telefonu do żony....:))

    Przepraszam ale nie jestem w stanie spełnić wszystkich żądań...  Zawsze jest opcja zakupu NOWEGO w salonie Ducati.

  Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale rozmawialiśmy chwilkę i mówiłeś jaki to dobry motocykl i można go bez problemu sprawdzić w Poznaniu - no to chciałem sprawdzić, ale potrzebowałem VIN.

Sądzisz, że z takim podejściem sprzedasz motocykl?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W odpowiedzi jak napisałem powyżej...

Proponuję przeczytać ze zrozumieniem a wszystko stanie się prostsze..

     Nie mam co wybaczać, nie obrażam się to nie męskie :)

Nie mogłem spełnić Twojej prośby w tym czasie,  kiedy prosiłeś mnie o podanie nr. VIn ponieważ byłem poza granicą naszego kraju a nie dlatego, że nie nie mam na to ochoty.

Jeżeli potrzebujesz wyjaśnić problem ponieważ poczułeś się urażony zapraszam do kontaktu telefonicznego gdyż ten post nie temu służy.

  Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje, zapraszam osobę zainteresowaną do kontaktu, spotkania, rozmowy. Naturalnie zgadzam się na przegląd przedzakupowy w ASO Ducati jeżeli takie ma życzenie.

   Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferta sprzedaży Ducati Diavel nieaktualna. 

  Mam na sprzedaż TankBag skórzany do Diavela widoczny na zdjęciu oraz stojak obrotowy Bursig z adapterem do Diavela. 

  Cena TankBag 600 zł., cena stojaka 1200 zł.

 Zapraszam osoby zainteresowane do kontaktu.

  Pozdrawiam

    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.