Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
yarek72

Ducati Monster 796abs 2013r

Polecane posty

Witam

Sprzedam motocykl Ducati Monster 2013abs r. w sierpniu kupiony prze zemnie w salonie w Krakowie.

z dodatkiem owiewek darmah (rachunek), wymieniony wydech na termignomi tytan też w salonie podczas serwisu (rachunek), wymienione lusterka na rizoma na kierownice, 

stan licznika , około 2000km, stan salonowy- tak przynajmniej mówią ludzie jak go ktoś widzi , większość czasu spędził na stojakach w ciepłym i suchym miejscu, podchodziłem do niego z pasją

to co zepsułem to złamałem raz kierunek przy w siadaniu, zrobione jak nie wiesz, to wątpię by to zauważyć nikt mi chyba na to nie zwrócił jeszcze uwagi,i przerysowałem raz butem za-dupek 2cm rysa do podkładu niestety, jeden też slot w owiewkach na baku trochę wytarty, przykręciłem raz bez podkłądki

do tego stojaki, przód tył, aku wymienione w tym roku, na wszystko rachunki, smarowany i pieszczony, czyszczony praktycznie po każdej przejażdżce, podkładki do owiewek jak mi brakło sprowadzone z Włoch.  Pisze wstępnie tu , na razie bez zdjęć , jeszcze nie wrzuciłem go na żaden portal , nie robiłem zdjęć, i nie przepatrywałem wszystkiego co mam do moto, nie przygotowywałem się do sprzedaży , tylko wstępnie pisze by się z orientować troche , może jest ktoś na forum kogo by to interesowało  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.