Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
KrzychuZG

Wał ducati 620 supersport

Polecane posty

Witam serdecznie

W moim ducati 620 supersport po odpaleniu strasznie coś stukało, podejrzewałem panewki po rozebraniu głowicy i zdjęciu cylindra wyczułem luz na poziomym cylindrze ( na tłoku góra dół ). Teraz mam pytanie czy orientuje się ktoś czy w owych modelach są panewki czy po prostu zmontowane korby bez panewek. I jakie mogą być koszta naprawcze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak masz luz góra-dół, to bardziej bym się martwił czy wał cały! Jakie możesz mieć opcje:

1. Silnik na stół, rozbiórka i weryfikacja. Jak będziesz robił w serwisie to Pi x oko licz 2k (robocizna, panewki, uszczelki itp.). Nikt Ci za darmo nie zweryfikuje, bo trzeba rozpołowić silnik. Jak się okaże, że wał idzie do śmieci, to szukasz używki (loteria!) lub ASO (tutaj wał może przyprawić o ból głowy, ale szczerze nie mam pojęcia jak to cenowo wychodzi).

3. Kupić uzywany silnik (loteria) i jeździć dalej.

W każdym razie sama wymiana silnika lub rozbiórka to spore koszty. Nie wiem jaki "bogato" masz wyposażony motocykl w akcesoria, ale zanim podejmiesz decyzję policz ile to moze Cię kosztować, bo może się okazać, że wyłożysz dużą część wartości całego motocykla. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.