Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
bochen

1098 do oceny

Polecane posty

Jak nie pojedziesz i nie zobaczysz bedzie ciezko ocenić.

Taki jakis niski przebieg.Mial jakis serwisy?Wez pod uwage ze sa konieczne a nie sa takie tanie!

Rozumiem,ze te owiewki po tej „malej” kolizyjce sa i mozna je zobaczyc...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przebieg mały bo niby mało jeździł. Miałem jechac na dniach ale takie mrozy ze jak ma nieogrzewany garaż to strach to wogole odpalić :8_laughing: owiewki ma, dodaje do motocykla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nie kupuj motocykla na przebieg bo tu się możesz elegancko zdziwić...

Poza tym w Polsce jest największy odsetek "gleb parkingowych" na świecie..:-) :-) :-)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak serwisowany w Ducati Toruń, to na pewno solidnie i fachowo serwisowany . Wiem, bo też u nich serwisuję :1_grinning:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktos ogladal? https://www.olx.pl/oferta/ducati-1098-doinwestowana-CID5-IDsMkM9.html
dostalem vin od sprzedawcy ale w Toruniu nie za wiele mi mogli powiedziec poza rokiem produkcji i czerwonym klorem wg vin.
3 wlascicieli w PL z francji
scepytyczny jestem bo wiem ile kosztuja bezwypadkowe ale jak to sie mowi cena czyni cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy tanio czy nie to osobny temat, ja chcialem sie pozbbyc samochdu i podarowalem 20 tys aby tylko sie go pozbyc i miec z glowy de facto bez zarzutu auto ale nie sprzedawalne w PL :)
bywam w brzydgoszczy czasem i mam pod nosem ale  nawet sie nie fatygowalem :) kupil w zeszlym roku zrobil przeglad i juz chce sprzedac. Moze za drogie w utrzymaniu dla niego moze cos wyszlo co trzeba zrobic, Skoro on nie moze go sprzedac to ja tez nie chce miec tego samego problemu za 2-3 lata.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hyhy
a dobrze wiedziec,ze stoi od miesiaca
ja na razie wstrzymuje sie. czekam az kobieta zda prawko na A. Bede wiedzial czy przejmie 796 i wtedy szukam dla siebie litra czy bierzemy jakies 125cc bo jednak spekana jest i boi sie troche monsta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.